Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Vysoké Tatry » Vysoké Tatry » vila Malá Marta

vila Malá Marta

 (PR2926)
Max. 22 osob, 6 pokojů
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 10 recenzí
Max. 22 osob, 6 pokojů

Vila Malá Marta se nachází v centru Tatranské Lomnice. Tatranská Lomnica je jedno z nejznámějších lyžařských a turistických středisek ve Vysokých Tatrách a na Slovensku. Dostupnost k dopravním zařízením / elektrická železnice, autobus, lanovky, vlak /, restauracím, potravinám je chůzí cca 5 -10 minut. Vila má vlastní bezplatné parkoviště, travnatou plochu vhodnou pro míčové hry, begminton. Terasa se sezením umožňuje nádherný výhled na Lomnický štít a jeho okolí. Hosté mají k dispozici gril. Ve vila Malá Marta je k dispozici 5 pokojů: 4-lůžkový pokoj na patře s koupelnou a WC a společnou kuchyní - nr 2 3-lůžkový pokoj na patře se společnou koupelnou, WC a společnou kuchyní - nr 3 3-lůžkový pokoj na patře se společnou koupelnou, WC a společnou kuchyní - nr 4 2-lůžkový pokoj na patře se společnou koupelnou, WC a společnou kuchyní - nr 1 5-lůžkový pokoj "Studio" v suterénu domu s kuchyní a koupelnou + 2x WC Hostům je také k dispozici samostatná místnost na uskladnění lyží příp. kol, a také parkoviště, wifi, 300 TV programů bez poplatku.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o hotelu

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
cukrárna (100 m), restaurace (100 m)

Okolí

Lyžování
Štrbské Pleso - lyžařské středisko, Tatranská Lomnica - lyžařské středisko, Starý Smokovec – lyžařské středisko, Svit-Lopušná dolina - lyžařské středisko
Sportoviště
lyžařský vlek

Popis lokality Vysoké Tatry a okolí

Vila Malá Marta se nachází v centru Tatranské Lomnice. Tatranská Lomnica je jedno z nejznámějších lyžařských a turistických středisek ve Vysokých Tatrách a na Slovensku. Dostupnost k dopravním zařízením / elektrická železnice, autobus, lanovky, vlak /, restauracím, potravinám je chůzí cca 5 -10 minut.
Tatranská Lomnica je jedno z nejznámějších lyžařských a turistických středisek ve Vysokých Tatrách a na Slovensku.

Nabídka služeb je stejně široká - ať už pro zimní nebo letní období. Nacházejí se zde sportovní centra, půjčovny sportovních potřeb, lyžařské školy.

V zimě Tatranská Lomnica nabízí lyžařské středisko s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku. Je garancí nejlepší lyžování na sluneční straně Vysokých Tater. Na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování.

V létě můžete absolvovat různé túry - od jednoduchých až po náročnější - Skalnaté pleso, Zamkovského chata, Chata u Zeleného plesa, Zbojnická chata a různé jiné.

Tatranská Lomnica je pro všechny dostupná nejen autem, ale i autobusem, vlakem a tatranskou elektrickou železnicí. Pro vzdálenějších je k dispozici i letiště v Popradu.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.1632344N, 20.2773041E
Místo: Vysoké Tatry
Region: Vysoké Tatry
Kraj: Prešovský
Okres: Poprad

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 7:00 - 22:00 hod. dětské hřiště, houbaření, letiště

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, route, CS, Diners Club Enroute, Sphere, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, CS, Diners Club Enroute, Diners Club Enro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy