Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Vysoké Tatry » Vysoké Tatry » Hotel TATRY***

Hotel TATRY***

 (PR3206)
Max. 44 osob, 15 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 44 osob, 15 pokojů

Hotel Tatry, Váš domov na horách. Pocit spokojenosti v našem hotelu umocní nejen nabídka kvalitních služeb, široký výběr jídel domácí a zahraniční kuchyně, ale i pohled na poutavou scenérii Vysokých Tater, které dominuje majestátní Lomnický štít. Pořádání firemních akcí, svateb, různých výročních oslav jakož i školení pro firmy v našich dvou kongresových sálech patří k standardu, který náš hotel nabízí široké veřejnosti. Jednou z nejatraktivnějších částí hotelu je nově otevřený noční bar s názvem "Bazar", charakteristický kvalitními víny, drinky a kubánskými doutníky, který je vhodný i pro uzavřenou společnost ve formě firemních. Také pro Vás rádi zorganizujeme recepce, koktejl párty, firemní, či rodinné, nebo jiné společenské akce. Hotel se nachází v samotném centru Tatranské Lomnice, jen pár kroků od autobusového nádraží, přibližně 200 m od vlakového nádraží, 800 m od nástupního stanoviště lanovky (kterou se můžete vyvézt až na samotný vrchol Lomnického štítu), na stejném místě se nachází i nástupiště na lyžařské vleky. Díky kvalitně vybudovaným sjezdovkám se Tatranská Lomnica stala centrem lyžování ve Vysokých Tatrách. Přibližně 5 km od hotelu se nachází golfové hřiště. Hotel TATRY *** vám nabízí 7 dvoulůžkových pokojů, 6 mezonetových pokojů a 2 apartmány. Naprostou samozřejmostí je maximálně vybavení pokojů. Kde najdete koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, WC, LCD TV se satelitoným příjmem, ledničku. Všechny pokoje jakož i interiér hotelu jsou po kompletní rekonstrukci (1.1.2009 byl hotel znovu otevřen). Z většiny pokojů hotelu je výhled přímo na "Krále Tater" - Lomnický štít.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, golf, stolní tenis
Popis lokality

Hotel Tatry, Váš domov na horách. Pocit spokojenosti v našem hotelu umocní nejen nabídka kvalitních služeb, široký výběr jídel domácí a zahraniční kuchyně, ale i pohled na poutavou scenérii Vysokých Tater, které dominuje majestátní Lomnický štít.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,1665527 E 20,2812416
Místo: Vysoké Tatry
Region: Vysoké Tatry
Kraj: Prešovský
Okres: Poprad

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Ubytovací kapacita je podporována dvěma kongresovými salonky s praktickým technickým vybavením a s možností propojení prostor. Na Vaše přání tyto prostory připravíme, aby byly důstojným místem na uskutečnění důležitých obchodních rozhodnutí. diskotéka, letiště, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy