Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Nízké Tatry » Vyšná Boca » Chata pod Čertovicou

Chata pod Čertovicou

 (PR3084)
Max. 34 osob, 11 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 34 osob, 11 pokojů

Historická roubená Chata pod Čertovicí situována v národním parku Nízké Tatry v obci Vyšná Boca, láká své návštěvníky nejen na výhodnou polohu, komfortní prostory, ale také krásné a tiché prostředí v okolí chaty. Celoroční provoz chaty Vám nabízí v zimě kvalitní lyžování přímo u chaty (2 vleky, různé obtížnosti svahů), skialp, bruslení na hřišti. V létě turistiku, procházky, různé výlety, grilování, opékání, sportovní aktivity na multifunkčním hřišti chaty (tenis, fotbal, basketbal, voleybal, florbal, ...), rybolov v jezírku chaty a sběr lesních plodů, či hub. Horská chata v národním parku Nízké Tatry v katastru obce Vyšná Boca- Čertovica. Celková kapacita chaty je 45 osob. Většina pokojů je vybaven sociálním zařízením, balkonem, TV se satelitním příjmem. Chata poskytuje také wellness, různé sportovní aktivity na multifunkčním hřišti, altán s grilem, opékání u jezírek, rybolov, internet s wifi, restauraci a bar. Horská chata poskytuje ubytování v různých druzích pokojů: Pokoje se sociálním zařízením přímo na pokoji, TV se satelitním příjmem, balkonem. Pokoje bez sociálního zařízení. Na pokoji se nachází umyvadlo. Sprcha a WC se nachází na chodbě. TV ve společenské místnosti. Pokoj hostelového typu.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o horské chatě

úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Stravování formou polopenze, plné penze nebo restaurace. bar v objektu, internetová kavárna v objektu, restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, půjčovna sportovního vybavení, šipky, tenisový kurt

Popis lokality Vyšná Boca a okolí

Historická roubená Chata pod Čertovicí situována v národním parku Nízké Tatry v obci Vyšná Boca, láká své návštěvníky nejen na výhodnou polohu, komfortní prostory, ale také krásné a tiché prostředí v okolí chaty.
V okolí chaty je veľa náučných chodníkov a trás, po ktorých sa môžu turisti a návštevníci pohybovať. Výstup na najvyšší vrchol Nízskych Tatier Ďumbier (2043 m.n.m). Obľúbená zastávka všetkých turistov na chate gen. M.R. Štefánika (1740 m. n. m.) v sedle medzi Ďumbierom a Králičkou, kde sa nachádza pomník padlých partizánov. Druhý najvyšší vrch Chopok (2024 m. n. m.), kde sa pri vrchole nachádza Kamenná chata pod Chopkom- televízna a meteroloická stanica.

Ak Vás po náročnej turistike láka oddych a relax, tak v blízkom okolí chaty je možné navštíviť tieto aquaparky- Aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, TERMAL RAJ v Liptovskom Jáne alebo GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.

Podívejte se na mapu
GPS: 48.9061872N, 19.7443353E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepcia chaty: 7-30-22.00 Autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti cca 1 km od chaty v sedle Čertovica (Čertovica motorest) nebo v obci Vyšná Boca cca 2km. Možnost platby platební kartou. Recepce chaty: 7-30-22.00 dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy