Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Vysoké Tatry » Vrbov » Privat Julia

Privat Julia

 (PR5240)
Max. 22 osob, 7 pokojů
Fantastické  9,3 z 10
podle 9 recenzí
Max. 22 osob, 7 pokojů

Privát Julie je situován v atraktivní části centra lázeňské obce Vrbov, ve vzdálenosti přibližně 500 metrů od oblíbeného termálního koupaliště Thermal Park Vrbov s nabídkou 10 bazénů s teplotou vody od 26 ° C do 38 ° C. Díky výborné poloze privátu si tak během Vašeho pobytu u nás můžete celoročně vychutnávat dokonalý relax v termálních bazénech koupaliště jakož i množství zábavy v jeho vodních atrakcích (vodní skluzavka, vodní masáž). Zpříjemnit Váš pobyt si můžete také příjemnými turistickými procházkami krásnou okolní přírodou Vysokých Tater či cykloturistikou, ke které Vám rádi zapůjčíme i kola. Pobavit se můžete i při hraní golfu v blízkém golfovém resortu Black Stork ve Velké Lomnici (8 km). Navštívit se určitě vyplatí také blízké historické město Kežmarok (7 km) nebo Poprad (15 km), kde se skvěle zrelaxujete v známém aquaparku AquaCity Poprad. Nabízíme ubytování v 2, 3 a 4- lůžkových pokojích - každý pokoj má barevný televizor, samostatné sociální zařízení (umyvadlo, sprcha, WC) - maximální kapacita 27 lidí - dispozici je kuchyň, která je vybavena kuchyňským nádobím, plynovým sporákem, ledničkou, mikrovlnou troubou atd.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Nebylo sděleno

Okolí

Sportoviště
půjčovna kol, stolní hry
Popis lokality

Penzion Júlia Vám nabízí nadstandardní ubytovací možnosti: - nabízíme ubytování v 2, 3 a 4- lůžkových pokojích - každý pokoj má barevný televizor, samostatné sociální zařízení (umyvadlo, sprcha, WC) - maximální kapacita 27 lidí - dispozici je kuchyň, která je vybavena kuchyňským nádobím, plynovým sporákem, ledničkou, mikrovlnou troubou atd.
Obec Vrbov se nachází v Spišském regionu pod Vysokými Tatrami, který je neobyčejně bohatý na přírodní krásy ale i kulturní památky. V této oblasti se nacházejí 3 národní parky - Tatranský národní park, Národní park Slovenský ráj a Pieninský národní park. Na své si tu přijdou především nadšenci turistiky, lyžaři či cyklisté. Region nabízí velké příležitosti i pro rybáře, golfisty či paraglidistů. Spiš je významný i historickými památkami, některé jsou dokonce zapsány iv rejstříku světového kulturního dědictví UNESCO. Určitě se vyplatí prohlédnout si městské památkové rezervace - Kežmarok, Levoču nebo Spišskou Sobotu. Snad nejvýznamnějším lákadlem Spiše je Spišský hrad, který je největší hrad ve střední Evropě, ale i Ľubovniansky hrad či zámeček v Markušovcích. Rodiny s dětmi si přijdou na své v aquaparcích s termální vodou - Aquacity Poprad, Termální koupaliště Vrbov a Termální koupaliště ve Vyšných Ružbachách patří mezi nejznámější v regionu.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,0880613 E 20,4269377
Místo: Vrbov
Region: Vysoké Tatry
Kraj: Prešovský
Okres: Kežmarok

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 3 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy