Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Strážovské vrchy » Trenčianske Teplice » Villa Iréne
Max. 32 osob, 9 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 32 osob, 9 pokojů

VILLA IRÉNE se nachází přímo v centru Trenčianských Teplic, obklopena ze tří stran lesem, vzdálená jen 100 metrů od pěší zóny a lázeňský možností. Nabízí pohodlné a kvalitní ubytování s vysokým standardem v krásném prostředí známého lázeňského městečka. Lázně Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Je to především díky léčivým termálním minerálním pramenům a romantické poloze lázní ležících v úzkém údolí potoka Teplička obklopené horami Grófovec a Klepáč, díky čemuž si městečko vysloužilo přívlastek "Perla Karpat". Navzdory malé nadmořské výšce jim dávají okolní vrchy ráz podhorské klimatu. Uzavřená poloha zaručuje příjemné a před větry chráněné podnebí. Vaše chvíle strávené ve Ville Irena si můžete zpříjemnit návštěvou známých lázní, městského koupaliště Žába, případně množství jiných lokálních zajímavostí. Villa Irene Vám nabízí ubytování v moderních a stylových apartmánech, které jsou zařízeny s důrazem na pohodlí a funkčnost každého detailu. Jednopokojový, nadstandardně zařízený apartmán pro dvě osoby bez možnosti přistýlky. Apartmán se skládá ze vstupní chodby, jídelní a kuchyňské části, ložnice a koupelny. Dvoupokojový, prostorný, nadstandardně zařízený apartmán pro dvě osoby s možností dvou přistýlek. Apartmán se skládá ze vstupní chodby, obývacího, jídelní a kuchyňské části, samostatné ložnice, šatníku, koupelny a rozlehlé terasy. Dvoupokojový, rozlehlý, prémiový zařízený apartmán pro dvě osoby s možností dvou přistýlek. Apartmán se skládá ze vstupní chodby, obývacího, jídelní a kuchyňské části, samostatné ložnice, šatníku, koupelny se sprchovým koutem a vanou a exkluzivní střešní terasy.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace a kavárna Kursalon - Stylová restaurace v centru Trenčianských Teplic kombinující tradiční kuchyni s moderní gastronomií. Stálá nabídka v jídelním lístku je doplňována sezónními specialitami. Součástí restaurace je i kavárna. Vzdálenost: 350m, 5 min Restaurace R-Club a kavárna La Vita café - Příjemná restaurace s rodinnou atmosférou v centru Trenčianských Teplic nabízí výborné jídla a nápoje ve stylu domácí kuchyně. Součástí restaurace je i kavárna La Vita s pestrou nabídkou různých druhů kávy. Vzdálenost: 350m, 5 min. kavárna (350 m), pizzerie (300 m), restaurace (350 m)

Okolí

Sportoviště
golf, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna lyží, tenisový kurt
Popis lokality

VILLA IRÉNE sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, obklopená z troch strán lesom, vzdialená len 100 metrov od pešej zóny a kupeľných možností. Ponúka pohodlné a kvalitné ubytovanie s vysokým štandardom v krásnom prostredí známeho kúpeľného mestečka.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,9103164 E 18,1725506

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

houbaření, kino, letiště, vlaková zastávka wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy