Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Vysoké Tatry » Poprad » Penzión Fortuna

Penzión Fortuna

 (PR2752)
Max. 33 osob, 11 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 33 osob, 11 pokojů

Penzion Fortuna *** nabízí kvalitní ubytovací služby, ve dvou dvoupodlažních apartmánech, osm dvoulůžkových pokojích, a jedné jednolůžkovém pokoje s celkovou kapacitou 28 lůžek včetně přistýlek. Novinkou penzionu je rozšíření ubytovacích kapacit, které poskytuje v stylově zařízených pokojích v samostatném historickém objektu FORTUNA II. Penzion Fortuna *** jeden z nejpoutavějších penzionů v podtatranské oblasti, který se nachází v historicky nejcennější části Popradu - Spišské Sobotě. Atraktivnost tichého prostředí a blízká poloha Vysokých Tater (15km) vytvoří pro Vás jedinečné podmínky pro odpočinek a relax, ale zároveň i pro Vás, kteří přicházíte za pracovními povinnostmi. Ať už hledáte kvalitní ubytování, skvělou restauraci nebo prostor pro rodinné oslavy a malé firemní školení, to vše najdete u nás. Spokojenost naše hosty je pro nás prioritou a proto se držíme zásad jako jsou úsměv, profesionalita a důkladnost. Každý pokoj je prostorná s rozlohou od 20 do 50m2, vybavená TV, satelitem, telefonem, minibarem, a sociálním zařízením s koupelnou. V celém objektu je možnost bezplatného připojení do sítě internet (vysokorychlostní připojení s neomezeným množstvím přijatých dat) přes WiFi.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

směnárna, pokojový servis, praní / žehlení, trezor, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Začátek nového dne si můžete vychutnat v Café Restaurant, kde při bohatě prostřeného stolu na Vás počakajú snídani. Jistě oceníte nabízené jídla, ale hlavně denně čerstvé sladké domácí pečivo a záviny. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:00 hod. Stravovací služby Penzion Fortuna *** poskytuje v následujících střediscích, kde jsou pro Vás připraveny ty nejvybranější regionální i mezinárodní gastronomické speciality. Nabízíme Vám také možnost uspořádání různých rodinných a firemních akcí, prostor pro firemní školení, bankety, recepce, svatby, kde Vám rádi pomůžeme při sestavení slavnostního menu. Pro náročnější umíme připravit speciální menu sestávající z několika chodů. Střediska jsou otevřeny denně od 11:00 do 22:00 hodiny. bar v objektu, cukrárna v objektu, internetová kavárna v objektu, kavárna v objektu, lobby bar v objektu, pizzerie (1000 m), restaurace v objektu, snack bar v objektu, vinárna v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Lyžování
Štrbské Pleso - lyžařské středisko, Tatranská Lomnica - lyžařské středisko, Starý Smokovec – lyžařské středisko, Svit-Lopušná dolina - lyžařské středisko
Sportoviště
bowling, golf, golfový trenažér, lyžařský vlek, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Penzion Fortuna *** nabízí kvalitní ubytovací služby, ve dvou dvoupodlažních apartmánech, osm dvoulůžkových pokojích, a jedné jednolůžkovém pokoje s celkovou kapacitou 28 lůžek včetně přistýlek. Novinkou penzionu je rozšíření ubytovacích kapacit, které poskytuje v stylově zařízených pokojích v samostatném historickém objektu FORTUNA II.
V Spišském regionu, jehož nedílnou součástí je město Poprad, najdete kromě jedinečných přírodních krás, velké množství historických a kulturních památek, jakož i množství kulturních a folklórních akcí.

Poprad
V centru Popradské kotliny, na samém úpatí Vysokých Tater, vyrostlo z malebné podtatranské oblasti centrum turismu a cestovního ruchu. Významná poloha města z hlediska silniční, železniční a letecké dopravy ho předurčila stát se první zastávkou návštěvníků kraje.

Spišská Sobota
Historicky nejstarší a nejvýznamnější částí města Poprad je Spišská Sobota, která si uchovala historický ráz do dnešních dnů. Spišsko-Sobotské náměstí krášlí v současnosti domy vybudované v renesančním období.

Aktivity
Výhodná lokalita Penzionu Fortuna *** předurčuje poskytnout svým návštěvníkům množství kulturních i sportovních aktivit. Ve městě Poprad a blízkém okolí se nacházejí různé střediska, kde si můžete vychutnat letní i zimní sportovní aktivity či události.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,0661536 E 20,3173625
Místo: Poprad
Region: Vysoké Tatry
Kraj: Prešovský
Okres: Poprad

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 24/7 diskotéka, divadlo, kino, letiště, noční klub, vlaková zastávka fitness, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 10 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy