Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Liptov » Liptovský Michal » Vila Michal Bešeňová

Vila Michal Bešeňová

 (PR5261)
Max. 25 osob, 1 pokoj
Naprosto výjimečné  9,7 z 10
podle 19 recenzí
Max. 25 osob, 1 pokoj

VILA MICHAL je umístěna v nejkrásnějším regionu České Republiky, v regionu Liptov, na okraji klidné obce Liptovský Michal a od známého aquaparku Bešeňová je vzdálena jen 1000 metrů. Vila Michal má výbornou výchozí polohu umožňující snadnou a rychlou dostupnost k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším turistickým a kulturním atrakcím. My Vám velmi rádi poskytneme potřebné informace a to nejlepší ubytování, poskytneme Vám pohodlí a soukromí menšího objektu. Svou vybaveností - kapacitou 17 lůžek a 8 přistýlek, a s možností přípravy vlastní stravy je VILA MICHAL vhodná pro rodinné setkání a oslavy, setkání přátel, spolužáků, sportovce, menší firemní akce, ale i rodiny s dětmi. V létě je k dispozici příjemný altán s grilem. Ubytování možné ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Kapacita 17 lůžek a 8 přistýlek, a s možností přípravy vlastní stravy. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

úschovna kol a lyží, sauna, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Vlastní stravování. pivnice (400 m), pizzerie (600 m), restaurace (400 m)

Okolí

Sportoviště
golf, horolezectví, lyžařský vlek, minigolf, potápění, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovního vybavení, šipky, stolní hry, tenisový kurt

Popis lokality Liptovský Michal a okolí

VILA MICHAL je umístěna v nejkrásnějším regionu České Republiky, v regionu Liptov, na okraji klidné obce Liptovský Michal a od známého aquaparku Bešeňová je vzdálena jen 1000 metrů.
Liptov nabízí široké možnosti pěších túr díky výhodné poloze a mnohostranným přírodním krásám. Návštěvníci si mohou vybrat z širokého spektra různě náročných turistických tras. Liptov obklopují největší hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západní Tatry a Chočské vrchy na severu, Nízké Tatry na jihu, Velká Fatra na západě a Popradská kotlina na východě. Orientaci v terénu ulehčují značkované chodníky. Nejdůležitější dálkové trasy jsou značené červenou barvou. Modrou, zelenou a žlutou barvou jsou značené chodníky místního významu. Všechny značkované turistické chodníky vycházejí z míst, obcí nebo turistických středisek.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.0949799N, 19.4362655E
Region: Liptov
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Vo Vile Michal nie je recepcia. Pred príchodom sa treba ohlásiť - minimálne 30 minút pred dojazdom. Do Liptovského Michala sa je možné dostať autom, autobusom, alebo vlakom.  Autobusová zástavka je neďaleko ubytovacieho zariadenia - cca.100 metrov. Vlaková stanica - Liptovská Teplá je vzdialená cca - 2 km. Po dohode možný transfer. dětské hřiště, houbaření, letiště, rybolov, vlaková zastávka jóga, masáže, parní sauna, solná komora, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 10 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy