Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Slánské vrchy » Košice » Penzión Hradbová

Penzión Hradbová

 (PR4073)
Max. 23 osob, 11 pokojů
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 224 recenzí
Max. 23 osob, 11 pokojů

Penzión Hradbová situovaný přímo v historicky nejstarší části královského města Košice, nabízí celoroční ubytování v 24 pokojích v příjemném, tichém prostředí. Pokoje splňují vyšší nároky na ubytování. V našem penzionu najdete i moderní wellness, kde se můžete zbavit stresu a získat novou svěžest (relaxační bazén, finská sauna, parní sauna, masážní sprcha, vyhřívaná lehátka - tapidá, Kneippova koupel). Wellness je přístupné pouze pro ubytované hosty. Ubytovaní hosté oceňují možnost příjemného odpočinku v parku s jezírkem, ve vnitřním dvoře penzionu. Parkoviště pro ubytované hosty se nachází přímo před penzionem a je monitorované kamerovým systémem. Kavárna v prostorách penzionu je přístupná i pro širokou veřejnost jako místo pro posezení s přáteli, rodinou nebo obchodními partnery. Pro ubytované hosty se zde podávají i bezplatné snídaně. V nevšedním prostředí s útulnou domácí atmosférou najdete pohodlí, klid, relax i svědomitý personál, připravený vždy poskytnout širokou škálu služeb a komunikující v anglickém i maďarském jazyce. Věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle a budete se k nám rádi vracet! Recepce je v provozu 24hod. Penzion Hradbová Košice nabízí ubytování v 24 pokojích. (2 jednolůžkové pokoje, 18 dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek, 4 apartmány s možností 4 přistýlek) Vybavení apartmánů: vlastní koupelna s toaletou, ložnice a obývací pokoj TV a kabelová přípojka WI-Fi internetové připojení telefon minibar kuchyňský kout rychlovarná konvice / káva, čaj hotelová kosmetika župan, pantofle fén Vybavení pokojů: vlastní koupelna s toaletou, ložnice TV a kabelová přípojka WI-fi internetové připojení telefon minibar kuchyňský kout / rychlovarná konvice hotelová kosmetika fén Pro ubytované hosty poskytuje penzion bezplatně snídaně, připojení na internet (WIFI) a vstup do wellness (v čase 18.00 - 22.00 hod. / Kromě měsíců červenec - září).

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace o penzionu

pokojový servis, praní / žehlení, klimatizace, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Pro naše klienty jsou v době od 07.00-10.00 hod připraveny grátis bufetové snídaně. V blízkosti penzionu se nachází množství různých restaurací, kde se můžete v klidu poobědvat i navečeřet. bar v objektu, kavárna v objektu, lobby bar (100 m), pivnice (200 m), pizzerie (100 m), restaurace (100 m), snack bar (200 m), vinárna (350 m), zahrádka v objektu, speciální dietní menu/bezlepková dieta

Okolí

Popis lokality Košice a okolí

Penzión Hradbová situovaný přímo v historicky nejstarší části královského města Košice, nabízí celoroční ubytování v 24 pokojích v příjemném, tichém prostředí. Pokoje splňují vyšší nároky na ubytování.
Město Košice, druhé největší město ČR se nachází ve východní části Slovenska, nedaleko hranic s Maďarskem (20 km), Ukrajinou (80 km) a Polskem (90 km). Výhodná poloha udělala v minulosti z Košic důležitý bod na obchodních cestách, dnes je klíčovou hospodářskou aglomerací, ale i křižovatkou dopravních tras, k čemuž přispívá železniční uzel a mezinárodní letiště. Košice mají cca 240 000 obyvatel. V roce 2013 jsou Košice Evropské hlavní město kultury. Během tohoto období je v EHMK 2013 Košice připraven bohatý kulturní program.

Košice jako sídlo tří univerzit a významných průmyslových podniků soustřeďuje mnoho specializovaných vědecko-výzkumných pracovišť, převážně technického zaměření, ale také z oblasti veterinární medicíny a humanitních věd. Ve městě je zastoupen hutní a strojírenský průmysl, umístěná je zde skupina firem informačních a telekomunikačních technologií.

Podívejte se na mapu
GPS: 48.7219590N, 21.2537785E
Místo: Košice
Region: Slánské vrchy
Kraj: Košický
Okres: Košice I

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 06:00 - 22:000 diskotéka, divadlo, kasíno, kino, letiště, noční klub, vlaková zastávka masáže, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, route, GWC, Sphere, Sphere, Sphere

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 3 Kč / noc / hrazen vždy