Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Vtáčník » Kľačno » Horský hotel Kľak

Horský hotel Kľak

 (PR2968)
Max. 53 osob, 21 pokojů
Skvělé  8,6 z 10
podle 18 recenzí
Max. 53 osob, 21 pokojů

Horský hotel KĽAK je hlavním ubytovacím zařízením střediska s kapacitou 50 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích s WC, sprchovým koutem, barevným televizorem. Hotel má fitness centrum, saunu, vlastní parkoviště, víceúčelové oplocené hřiště, zastřešený altán pro 30 lidí s ohništěm i venkovním krbem, houpačky a kolotoč. Kdispozici je půjčovna horských kol. Hotel umožňuje stravování formou polopenze i plné penze přímo v jídelně zařízení, v prostorách jídelny je k dispozici ddenný bar s letní terasou. Pro větší koletívy, firmy a školy je k dispozici školící místnost s kapacitou 30-40 osob, s hlasovou audiovizuální techniky. Ve spodní části zařízení se nachází stylový lovecký salonek s barem vhodný na společenské psedenia pro krbu pro cca 30 lidí. Horský hotel Kľak je výborným místem pro uspořádání firemních akcí a školení, stretávok, oslav, svateb, škol v přírodě, turistických a relaxačních pobytů, sportovních soustředění, lyžařských kurzů, rodinných lyžovaček, atd. Apartmán 1: Nabízí malebný výhled na pohoří Kľak přímo z okna obývacího pokoje ve venkovském stylu s kapacitou ubytování pro 6 osob. Apratmán je vybaven obývací místností s LED TV, šatní skříň, kompletní sociální zařízení, 2 samostatné útulné ložnice se 3 lůžky, wifi připojení, minibar. Apartmán 2: Vybaven krásným nábytkem ve venkovském stylu s kapacitou ubytování pro 5 osob. Apartmán je vybaven místností s LED TV, šatní skříň, kompletní sociální zařízení, 2 samostatné útulné ložnice s 2-mi a 3-mi lůžky, wifi připojení, minibar. Apartmán 3: Apartmán nabízí přímý výhled na zasněžené kopce lyžařského střediska na Fačkovské sedle z balkonu ložnice a obývacího místnosti ve vidiecckom stylu. Apartmán je vybaven místností s LED TV, šatní skříň, kompletní sociální zařízení, samostatná ložnice, wifi připojení, minibar.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
bar v objektu, restaurace (50 m)

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, půjčovna lyží, stolní hry, stolní tenis
Popis lokality

Horský hotel KĽAK je hlavním ubytovacím zařízením střediska s kapacitou 50 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích s WC, sprchovým koutem, barevným televizorem. Hotel má fitness centrum, saunu, vlastní parkoviště, víceúčelové oplocené hřiště, zastřešený altán pro 30 lidí s ohništěm i venkovním krbem, houpačky a kolotoč.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,9490022 E 18,630297
Místo: Kľačno
Region: Vtáčník
Okres: Prievidza

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření, lov fitness, parní sauna, tepidarium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Ubytovací poplatek: 0 Kč / noc / hrazen vždy