Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Bratislava a okolí » Bratislava » Hotel Remy

Hotel Remy

 (PR5194)
Max. 17 osob, 10 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 17 osob, 10 pokojů

Jsme malý a přátelský rodinný hotel s nádhernou zahradou, jezírkem a vodopádem. Nabízíme Vám ubytování v útulně zařízených pokojích za příjemné ceny. Pobyt u nás Vám na každém pokoji zpříjemní klimatizace, WIFI zdarma, televizor či koupelna s WC. Nabízíme Vám dva klimatizované školící prostory, každý pro cca 50 osob. Kromě občerstvení, oběda, případně večeře umíme zajistit i projektor nebo jiné vybavení potřebné pro naplnění cílů Vaší návštěvy. Jako jeden z mála hotelů této kategorie máme individuálně nastavitelnou klimatizaci v každém pokoji, což při stále horúcejších létech jistě oceníte. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchový kout a umyvadlo. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky, které Vám i pravidelně vyměníme. Naše nadstandardní pokoje jsou v nové části hotelu, vybavené novým nábytkem, větší koupelnou a jsou výhradně nekuřácké. Pro těžší mobilních hosty máme připravenou prostornou bezbariérový pokoj, která je vybavena pomocnými madly na toaletě a v koupelně. Pro větší pohodlí má koupelna přibližně čtyřnásobnou rozlohu oproti standardní koupelně a je vybavena vanou. Celé přízemí hotelu včetně restaurace je bezbariérový zóna. Apartmán je vhodný i pro nejnáročnější klienty. S plochou 50m2 je prostorný, vzdušný, vybavený LCD televizorem, zasedací prostorem s koženou sedačkou a mramorovým konferenčním stolkem. Velká manželská postel je umístěna za rohem pokoje a proto je možné využít apartmán i na obchodní setkání či jednání.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o hotelu

klimatizace, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Snídaňová restaurace je v provozu denně od 7.00 do 10.00 hod. V sobotu a neděli od 7.30 do 10.00 hod. Hotelovým hostům nabízíme snídaňové menu za zvýhodněnou cenu. Bar s večerní restaurací lze otevřít po dohodě.

Okolí

Popis lokality Bratislava a okolí

Jsme malý a přátelský rodinný hotel s nádhernou zahradou, jezírkem a vodopádem. Nabízíme Vám ubytování v útulně zařízených pokojích za příjemné ceny.

Podívejte se na mapu
GPS: 48.1893446N, 17.1790949E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Naše recepční jsou tu pro Vás 24 hodin denně a rady Vám poskytnou různé služby, které zpříjemní Váš pobyt: - bufet, alko a nealko nápoje, drobná drogerie, lístky na MHD - zapůjčení fénu, žehličky a klíče od bezpečnostní schránky (poskytujeme zdarma) - přivolají taxi, poradí s MHD, nebo kde se dá dobře najíst - vybaví praní a žehlení Vašeho oblečení - zajistí snídaňový balíček v případě odchodu mimo otevírací doby restaurace (7.00 - 10.00 h) Z HLAVNÍHO VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ: Autobusy č. 74 nebo č. 61, resp. trolejbusem 201, resp. tramvají č. 2 na Trnavské mýto - velké náměstí s tržnicí na jedné straně a Istropolis na druhé) a odtud tramvají č.4 směr Zlaté písky. Vystupte oproti hypermarketu Tesco (na pravé straně). Z HLAVNÍ AUTOBUSOVÉ STANICE: Autobusem 78 na Trnavské mýto - velké náměstí s tržnicí na jedné straně a Istropolis na druhé) a odtud tramvají č.4 směr Zlaté písky. Vystupte oproti hypermarketu Tesco (na pravé straně). Další spoje MHD z jiných částí Bratislavy: tramvaj číslo 4 autobus číslo 65 noční spoj autobus č. N53 kasíno, letiště, park, tramvajová zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 3 Kč / noc / hrazen vždy