Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Bratislava a okolí » Bratislava » Garni Hotel VIRGO

Garni Hotel VIRGO

 (PR4554)
Max. 18 osob, 8 pokojů
Fantastické  9,1 z 10
podle 12 recenzí
Max. 18 osob, 8 pokojů

Rádi Vás přivítáme v našem útulném Garni Hotel VIRGO v historickém centru města Bratislava. Najdete zde místo k odpočinku i na práci v zrekonstruované historické budově s vkusně zařízeným interiérem. Pro Vaše uspokojení nabízíme prostorné pokoje, které svou barevnou škálou navodí tu správnou atmosféru. Pro náročnější jsou připraveny i apartmány s vlastní kuchyňkou a soukromou terasou. Všechny pokoje disponují vlastním hygienickým zařízením a koupelnou s různými typy van a sprchových koutů pro Vaše pohodlí. K dispozici máme 12 pokojů, z toho 3 apartmány s kuchyňkou, snídaňovou místnost a venkovní terasu. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností oddělení lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké, pro kuřáky je připravena terasa. Ubytování spolu s domácím zvířátkem a parkování v blízkosti hotelu možné za poplatek. Dvoulůžkový pokoj: Pokoje s vlastní koupelnou a WC jsou zařízeny moderním nábytkem v barokním stylu. K vybavení každého pokoje patří pracovní stůl se židlí, noční stolek s lampou, barevný LCD televizor a bezplatné internetové připojení. APARTMÁN: Stylové apartmány zařízené základním vybavením stejně jako dvoulůžkové pokoje disponují mimo jiné vlastní kuchyňkou s ledničkou. Luxusní apartmán s oddělenou ložnicí nanejvýš nabízí soukromou terasu. DLOUHODOBÝ PRONÁJEM: Nadstandartní apartmán splní všechny požadavky náročného klienta. Oddělená ložnice s plně vybavenou koupelnou a obývací místnost propojená s kuchyní jsou perfektní spojení pro luxusní bydlení v centru Bratislavy. Soukromá venkovní terasa nanejvýš nabízí prostor k odpočinku po náročném pracovním dni.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o hotelu

trezor, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
zahrádka v objektu

Okolí

Popis lokality Bratislava a okolí

Rádi Vás přivítáme v našem útulném Garni Hotel VIRGO v historickém centru města Bratislava. Najdete zde místo k odpočinku i na práci v zrekonstruované historické budově s vkusně zařízeným interiérem.
Penzion Virgo se nachází v samotném centru města Bratislava.

Podívejte se na mapu
GPS: 48.1477453N, 17.1035037E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Garni Hotel VIRGO – Autobusová stanica "ASMN Nivy" (3.84 km, 18 min.)Garni Hotel VIRGO – Vlaková stanica "Hlavná stanica" (1.63 km, 8 min.)Garni Hotel VIRGO – Letisko M.R. Štefánika (8.54 km, 25 min.) letiště, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 4 Kč / noc / hrazen vždy