Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Bratislava a okolí » Bratislava » FUKAS Bratislava

FUKAS Bratislava

 (PR1571)
Max. 35 osob, 9 pokojů
Velmi dobré  8,4 z 10
podle 10 recenzí
Max. 35 osob, 9 pokojů

FUKAS Apartments nabízejí absolutní soukromí, klid a vysoký standard. Nacházejí se v několika lokalitách Starého města: - Měděná 10, Bratislava I - historické centrum, v blízkosti Opery SND, 200 m od břehu Dunaje - Lermontova 3, BratislavaI - vedle Prezidentského paláce a prezidentských zahrad, 300 m od Úřadu vlády ČR - Anenská 1, Bratislava I - v blízkosti Slovenského rozhlasu, Národní banky Slovenska, 300 m od Úřadu vlády ČR, Technické Univerzity Standardem každého apartmánu je absolutně kompletní vybavení a zařízení, včetně apartmánového prádla, osušek, ručníků, kuchyňského zařízení, hygienických potřeb, atd.. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení v každém apartmánu a kabelová televize. Kapacita apartmánů je od 1-osoby až po 5 osob, v závislosti od apartmánu. Apartmán Comfort - MEDENA- 1 - pokojový apartmán s výměrou 44 m2 , pro 1 - 2 osoby . Sestává z prostorné ložnice s kuchyňským koutem a posezením . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments. Apartmán Superior - MEDENA- 2 - pokojový apartmán s výměrou 53-56 m2 , pro 1-4 osoby , standardně pro 1-2 osoby . Další lůžka jsou přistýlky. Sestává z 1 ložnice, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, velké koupelny s vanou a WC, chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments. Apartmán Deluxe - MEDENA- 2 - pokojový apartmán s výměrou 55-66 m2 , pro 1-4 osoby , standardně pro 1-2 osoby . Další lůžka jsou přistýlky. Sestává z 1 ložnice, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, velké koupelny s vanou a WC, chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments. Apartmán Luxury - MEDENA- 2 - pokojový apartmán s výměrou 66 m 2 pro 1-4 osoby , standardně pro 1-2 osoby, další lůžka jsou přistýlky. Sestává s 1 ložnice, velké prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, velké koupelny s vanou a WC a chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments. Apartmán Comfort - LERMONTOVA- 1 - pokojový apartmán s výměrou 34 m2 pro 1-2 osoby . Sestává z 1 ložnice s obývací částí , samostatnou kuchyní , chodby , koupelny s vanou a WC . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments. 2 - ložnicový apartmán Comfort - ANENSKA- 2 - ložnicový ( 3 - pokojový) apartmán s výměrou 51 m2 , pro 1-5 osob , standardně pro 1-3 osoby , další lůžka jsou přistýlky ( rozkládací dvoj - pohovka ) . Sestává s 2 menších ložnic, 1 obývacího pokoje, kuchyně, koupelny s vanou a WC, chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

pokojový servis, praní / žehlení
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Fukas Apartments nabízí snídaně v každém z našich apartmánů. Snídaně jsou v ceně a jsou přímo v apartmánu. Je možné využít i blízké restaurace, se kterými často bývá sjednána sleva z běžného ceníku pouze pro hosty Fukas Apartments. kavárna (50 m), restaurace (50 m)

Okolí

Popis lokality

FUKAS Apartments jsou "high standard" apartmány v historickém centru Bratislavy, prvotřídní apartmány s nadstandardní vybaveností a zařízením. Vyberete si z nabídky Comfort, Deluxe i Luxury apartmánů, dle Vašich požadavků. V každém apartmánu najdete vše co byste mohli potřebovat. Tak tomu je i v Bratislavě i v jiných městech jako Praha nebo Nitra.
Apartmány se nacházejí v 3 lokalitách .
Apartmány MEDENA jsou přímo v historickém centru Starého města, v blízkosti všech zajímavých a atraktivních míst Bratislavy. Kavárny, restaurace, Slovenské národní divadlo , Opera SND , pobřeží Dunaje a různé jiné vymoženosti této prestižní lokality .

- Měděná 10 , Bratislava I - historické centrum, v blízkosti Opery SND , 200 m od břehu Dunaje

Apartmán Lermontovem leží Starém městě hned vedle Prezidentského paláce , jeho zahrad, Úřadu vlády ČR, Náměstí svobody a asi 200 m od historického centra . V okolí apartmánu se nacházejí velvyslanectví různých zemí . Jde o lukrativní lokalitu .

- Lermontova 3 , BratislavaI - vedle Prezidentského paláce a prezidentských zahrad, 300 m od Úřadu vlády ČR

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,1413139 E 17,1126229

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Naše apartmány nemají recepci, ale ubytovat se je možné od 15:00 hodiny ráno až do 23:00 hodiny večer. Ubytování od 15:00 - 21:00 je zdarma, mimo těchto hodin přirážkou 10 €. Pondělí - Neděle 15:00 - 21:00 - zdarma 21:00 - 23:00 - příplatek 10 € Apartments on MEDENA street: A.  From airport take bus 61 to stop "Trnavske myto",  from "Trnavske myto" by tram number 4 to station "Namestie Ludovita Stura" B. From railstation by bus 61 to "Trnavske myto", then by tram number 4 to "Namestie Ludovita Stura" C. From bus terminal take bus 70 to station "Mala scena" then from same station bus 95 to "Namestie Ludovita Stura" "Namestie Ludovita Stura" station is at corner of Mostova street and Medena street. Go down the street Medena for 200 meters to reach the apartments.

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy