Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Vtáčník » Bojnice » Apartmány - Malý Princ

Apartmány - Malý Princ

 (PR2924)
Max. 88 osob, 16 pokojů
Naprosto výjimečné  9,9 z 10
podle 432 recenzí
Max. 88 osob, 16 pokojů

Apartmány Malý Princ se snaží svým hostům přinést příjemné ubytování v centru nejnavštěvovanějšího místa na Slovensku kterým jsou Bojnice. Jedná se o nové apartmány s výborným vybavením, umístěným přímo v centru města as velkorysým vlastním parkováním přímo ve dvoře objektu. Nazvali jsme ho Malý Princ podle stejnojmenné knížky fantastického spisovatele Antonie de Saint Exupéryho, kterého jediná dětská knížka byla přeložena do více než 46 jazyků a skoro vůbec není pro děti. Každopádně nás inspirovala hlavní postava Malého Prince jako cestovatele, který poznával vesmír, cizí planety a nakonec poznal i náš svět a byl hlavně Princ co se do Bojnického městečka s překrásným zámkem hodí.  Je to zvláštní postavička, se svou liškou, ovečkou v krabici a namyšlený růží, která se líbí dětem jen tím že existuje a dospělým svojí upřímností a nadčasovou trefnosťou poukazuje na vlastnosti lidí a jejich dopad na své životy. Motivy této knihy vnášíme do mnoha maličkostí které jsou v objektu umístěny jako jsou zástěny za kuchyňskými linkami, klíčenky nebo popisy pokojů. Ti, kteří si knížku přečtou si ji ihned zamilují a čím více krát ji čtou, tím tam nacházejí nové a nové skryté myšlenky. Doufáme že takto budou naši hosté vnímat i naše ubytování a budou se k nám vracet při své návštěvě Bojnic a jeho okolí. Apartmány Malý Princ má ve své nabídce 4 nové 4-místné apartmány o velikosti zhruba 33m čtverečních, kde každý je vybaven ložnicí s manžlskou postelí av společenské místnosti je pohodlný rozkládací gauč pro další dvě osoby. V každém apartmánu je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a plně vyřízena kuchyňka s mikrovlnkou, ledničkou s mrazákem a indukčním vařičem. Na pokoji je LED televizor se slovenskými TV a rádiovými kanály.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o apartmánu

trezor, klimatizace, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Svým hostům nabízíme možnost si koupit snídaně, které se dají vybrat ze široké snídaňové karty a budou přineseny v stanovenou dobu až do apartmánu. bar (5 m), cukrárna (30 m), kavárna (20 m), pizzerie (200 m), restaurace (100 m), vinárna (80 m)

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, golf, golfový trenažér, horolezectví, lyžařský vlek, minigolf, šipky, squash/ricochet, stolní tenis, střelnice, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Bojnice a okolí

Apartmány Malý Princ přímo v centru Bojnic s parkováním přímo ve dvoře objektu protkané drobnými motivy podle stejnojmenné knížky SA Exupéryho. Inspirována hlavní postavou Malého Prince jako moudrého, romantického cestovatele, který poznával cizí světy.
Bojnice jsou nejznámějším a nejnavštěvovanějším místem na Slovensku, se širokou škálou možností k využití volného času. Ať už je to nejstarší ZOO na Slovnesku se stále se rozšiřující a zkvalitňujúcou nabídkou svojichj služeb a zvířat, nebo nádherný zámek, všeobcne považován za jedne z nejkrásnějších v Evropě. V okolí je množství turistických a cyklistických tras, také mnoho sportovišť, kde se dají strávit příjemné chvíle.

Podívejte se na mapu
GPS: 48.7798509N, 18.5835163E
Místo: Bojnice
Region: Vtáčník
Okres: Prievidza

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Naše ubytování leží přímo v centru města Bojnice a poskytuje svým hostům parkování na dvoře objektu. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kasíno, kino, letiště, lov, noční klub, park, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, koupele, masáže, parní sauna, solárium, solná komora, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 5 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy