Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Štiavnické vrchy » Banská Štiavnica » Hotel Bristol
Max. 26 osob, 10 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 26 osob, 10 pokojů

Hotel Bristol se nachází v jedné z nejkrásnějších budov v centru města Banská Štiavnica, jejíž historická část je zapsaná v seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Budova ze začátku 20 st. vyniká secesní fasádou s karyatida (sochy ženské postavy které slouží jako nosný prvek, nahrazující sloup nebo pilíř, jejich mužským ekvivalentem je Atlant). Hotel nabízí komplexní hotelové, gastronomické služby i přípravu společenských událostí a soukromých akcí. Je vhodný pro jednotlivce, obchodní cestující i skupinové zájezdy. Hotel Bristol Restaurace se zaměřuje na klasickou gastronomii, s nabídkou domácích a zahraničních jídel. Naší snahou je využívat pro přípravu jídel především lokální produkty. Restaurace má dvě podlaží, interiérově laděné v historickém duchu, s velmi pohodlným flexibilním sezením, které lze upravit přesně podle představ našeho zákazníka. Secesní atmosféra prostor restaurace přímo předurčuje k uspořádání svateb, oslav, promocí, firemních akcí, či koncertů. Celková kapacita dvou podlaží je 100 míst. V prostorách Hotelu Bristola se nachází také konferenční místnost s vlastní kuchyní a barem vhodná pro semináře, prezentační účely, ale i menší soukromé společenské akce s kapacitou 50 osob ..

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o hotelu

pokojový servis, trezor, sauna, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Secesní atmosféru restaurace Hotelu Bristol si každý den vychutnává mnoho hostů. Vždy milá obsluha s úsměvem na tváři a široká nabídka nápojů, dezertů dělají z této restaurace a kavárny místo plné vybraných chutí, delikátních vůní a příjemných setkání. Kavárna s restaurací ma oddělenou část pro kuřáky s nahoru výsuvnými okny, přičemž dřevěný výklad je jediný zachovalý originální výklad v Banské Štiavnici. Restaurace poskytuje bezplatné wifi připojení. Z restaurace je přístup na letní terasu ve dvoře orientovanou na jih, jakož i přístup do rozsáhlých sklepních prostor, jejichž využití se připravuje (vinný sklep, bar, diskotéka, mučírna) bar v objektu, restaurace v objektu, vinný sklípek v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
bowling, lyžařský vlek, půjčovna kol, tenisový kurt

Popis lokality Banská Štiavnica a okolí

Hotel Bristol se nachází v jedné z nejkrásnějších budov v centru města Banská Štiavnica, jejíž historická část je zapsaná v seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Budova ze začátku 20 st. vyniká secesní fasádou s karyatida (sochy ženské postavy které slouží jako nosný prvek, nahrazující sloup nebo pilíř, jejich mužským ekvivalentem je Atlant).

Podívejte se na mapu
GPS: 48.4588125N, 18.8936033E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 8:00 - 22:00 diskotéka, divadlo, houbaření, kino, rybolov masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 5 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy