Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Podyjí » Znojmo » Penzion EDEN

Penzion EDEN

 (PR3487)
Max. 38 osob, 15 pokojů
Skvělé  8,8 z 10
podle 191 recenzí
Max. 38 osob, 15 pokojů

Penzion Eden se nachází ve spodní části města Znojma a na břehu řeky Dyje, směrem na Vídeň a bývalé hraniční přechody Hatě a Hnanice.Hostům je k dispozici venkovní bazén, letní zahrádka , parkoviště,úschovna pro kola . Těšíme se na Vaši návštěvu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a připojením k internetu,klimatizací. Možnost dětské postýlky či přistýlky.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

klimatizace, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Penzion je kompletně uzavřen pouze pro naše hosty.K dispozici je bazén,pískoviště,veškeré posezení v areálu - u bazénu ,pod pergolou ,v zahradě.Dále je zdarma parkování a používání kolárny.V zadní části zahrady je možno si zapůjčit grily.K dispozici je i venkovní bar u bazénu,kde se hosté obsluhují sami - automat na kávu,pivo.limo,cukrovinky,nealko nápoje.Možnost dělat si sami snídaně,večeře,svačinky...(k použití zdarma lednice,mikrovlná trouba,varná konvice,vařič,sklenice.... a další nádobí ).Pouze snídaně je možno objednat při příjezdu na recepci za 130,-kč na osobu a platí se pouze hotově..Snídaně jsou podávány formou rautu 8,00-9,30 hod.Nejbližší restaurace je od nás vzdálená 2 minuta pěšky.wifi po celém areálu zdarma. cukrárna (300 m), kavárna (200 m), restaurace (100 m), vinný sklípek (1000 m), zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, bowling, půjčovna kol

Popis lokality Znojmo a okolí

Penzion Eden se nachází v bývalém královském městě Znojmo, u břehu řeky Dyje. Poznejte okolí hotelu Penzion Eden s městem Znojmo, národním parkem Podyjí, Vranovskou přehradou a všudypřítomnými vinicemi a vinnými sklípky! Jedno z nejstarších měst v ČR, 36 000 obyvatel. Z památek jsou významné především Radniční věž, podzemní chodby pod městem a Rotunda sv. Kateřiny. V sezóně zde můžete využít turistický vláček.
Okolí penzionu je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a koupání v 1 km vzdálené městské plovárně. Prostředí je přímo stvořené k toulkám Národním parkem Podyjí, vinicemi Šobes (nachází se na mezinárodní cyklotrase Greevways).Využijte příležitost navštívit vinné sklípky a vinice. Region je bohatý na historické památky (např. Znojemský hrad či Loucký kláštěr).Nejen děti jistě nadchne jízda turistickým výletním vláčkem, který má zastávku nedaleko našeho penzionu.Na pěkný výlet s koupáním se můžete vypravit do 30 km vzdáleného Vranova nad Dyjí (zámek, přehrada) nebo 40 km vzdálených rakouských termálních lázní Laa an der Thaya. Ubytujte se v pohodlném a útulném hotelu Penzion Eden na jižní Moravě, 8 ve městě Znojmo. Věnujte se relaxaci ve wellness centru, poznávejte okolí, ochutnejte moravské víno nebo využijte bohatého vybavení pro sport či turistických možností Národního parku Podyjí!

Podívejte se na mapu
GPS: 48.8354626N, 16.0681608E
Místo: Znojmo
Region: Podyjí
Okres: Znojmo

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 14,00-17,00 po té po telefonické dohodě. Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Penzion Eden, který byl postaven teprve v roce 2008. Hotel se nachází ve městě Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru… Prohlédněte si náš web a objevte, čím bychom mohli potěšit právě vás Jedno z nejstarších měst v ČR, 36 000 obyvatel. Z památek jsou významné především Radniční věž, podzemní chodby pod městem a Rotunda sv. Kateřiny. V sezóně zde můžete využít turistický vláček. Táhne se kolem řeky Dyje, která zde vytváří krásné scenérie spolu se skálami, lesy a zdejší pahorkatou krajinou. Panorama Národního parku! dětské hřiště, divadlo, houbaření, kasíno, kino, letiště, rybolov, vlaková zastávka kadeřnictví/salón krásy, solná komora

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 180 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy