Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Český les » Zadní Chodov » U Trautyho

U Trautyho

 (PR8906)
Max. 15 osob, 5 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 15 osob, 5 pokojů

Apartmány U Trautyho nabízí příjemné ubytování v obci Zadní Chodov v Plzeňském kraji. Hosté se zde mohou ubytovat v pokojích/apartmáně pro 1 až 5 osob. K dispozici je také posezení na zahradě. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objektem.  Součástí všech pokojů jsou plně vybavené kuchyně, samostatné sociální zařízení, televize a bezplatná wifi síť. Nabízíme vám stylové a moderní ubytování na klidném venkově v bezprostřední blízkosti naší farmy. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o penzionu

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Ubytování nabízí snídaně za 150 kč. bar (80 m), cukrárna (0 m), kavárna (7000 m), pivnice (10000 m), pizzerie (5600 m), restaurace (4400 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, golf, půjčovna sportovního vybavení

Popis lokality Zadní Chodov a okolí

Ubytování U Trautyho svým jménem vzdává hold zakladateli Rodinné farmy U Dufků, tatínkovi, manželovi a zároveň největší persóně, která kdy po farmě chodila, panu Ing. Jiřímu Dufkovi, který nás bohužel v červnu roku 2019 náhle navždy opustil a jehož nikdo nenazval jinak než Trauty. Celý náš tým může jen doufat, že stejně jako on, i my Vám budeme schopni nabídnout vždy vřelou náruč, příjemné vystupování a rodinnou atmosféru korunovanou vytříbeným vtipem. V nabídce našeho ubytování naleznete jak samostatné pokoje tak i stylově zařízený apartmán s vlastním balkónem. Dále je Vám k dispozici venkovní terasa a volným přístupem na zahradu, bezplatné Wi-fi připojení, parkování ve dvoře a mnoho dalších služeb. K pobytu je možné dokoupit i snídaně. Dům se nachází v bezprostřední blízkosti Rodinné farmy U Dufků, jejíž součástí je i Ranč Níveas, který se stará až o 20 koní. Jedná se o velmi klidnou oblast. Ubytování se nachází v blízkosti venkovního dětského hřiště, kulturního domu, fitness centra a samoobsluhy. 
Obec Zadní Chodov se nachází nedaleko Karlových Varů a okolí nabízí řadu zajímavých atrakcí a krás na poznávání. Jsme velmi oblíbeným ubytovacím zařízením pro turisty, cyklisty a milovníky přírody.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.8908824N, 12.6553087E
Místo: Zadní Chodov
Region: Český les
Kraj: Plzeňský
Okres: Tachov

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kasíno, kino, noční klub, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 250 Kč / noc / při využití