Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Podyjí » Vranov nad Dyjí » Volareza - hotel Vranov

Volareza - hotel Vranov

 (PR3457)
Max. 85 osob, 24 pokojů
Fantastické  9,4 z 10
podle 209 recenzí
Max. 85 osob, 24 pokojů

Hotel je sezonní, s provozem duben až říjen v celkové kapacitě 114 lůžek. Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Celková skladba pokojů  je  4  jednolůžkové, 52 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky.  V ceně ubytování jsou i snídaně formou bufetu v hotelové jídelně.  Hostům je k dispozici wellness centrum ( sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, infrasauna, vířivka,masáže, lymfoven, fitness, squash). Hotel má i nově rekonstruovanou dětskou hernu. K rekreačnímu odpočinku slouží adventure golf, stolní tenis, kulečník a ruské kuželky, hřiště s umělým povrchem na tenis, florbal a minikopanou, půjčovna kol a sportovních potřeb, pro děti i nově vybudované dětské hřiště. Pro aktivní sportovní vyžití  je možné využít venkovní antuková hřiště na nohejbal a volejbal. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu, předsíň s vestavěnou šatní skříní, LCD televizi se satelitním příjmem, telefon, trezor, chladničku, možnost připojení WIFI  a balkon s výhledem na jezero s venkovním posezením. Všechny pokoje jsou orientovány jižním směrem a jsou nekuřácké, stejně jako prostory v hotelu.  Dvanáct dvoulůžkových pokojů je možné v předsíňce propojit spojovacími dveřmi pro rodiny s malými dětmi.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

výtah, trezor, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V hotelu je hostům k dispozici jídelna ( 160 míst) a kavárna s venkovní zastřešenou pergolou ( 94 míst v kavárně a 60 míst pod pergolou). Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána bufetovým způsobem v jídelně hotelu. Pro klienty se zajištěnou plnou penzí jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu s nabídkou tří jídel ( objednávky vždy den předem). Obědy a večeře je možné dokoupit i během pobytu - v kavárně a jídelně hotelu z nabídky hotových jídel a minutkové kuchyně. Jako doplnění naší nabídky pořádáme pravidelné řízené degustace moravských vín a večerní grilování v zastřešené pergole. kavárna v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, golf, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, šipky, squash/ricochet, stolní tenis, tenisový kurt
Popis lokality

Volareza - hotel Vranov nabízí ubytování na břehu Vranovské přehrady v překrásné přírodě jižní Moravy. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinnou rezkreaci, ozdravné a wellness pobyty.
V letním období je možné, kromě vodních sportů, využít i značené turistické a cykloturistické trasy v přilehlém okolí Národního parku Podyjí, Znojemska i příhraničního Rakouska. Doporučujeme návštěvu barokního zámku ve Vranově nad Dyjí, gotického hradu v Bítově s úchvatným pohledem do širokého okolí z rozhledny " U Rumburaka" a zříceniny Cornštejn. V nedalekém Znojmě pak prohlídku  historického města, Rotundy sv. Kateřiny a podzemí s délkou chodeb 26,5 km. Z výletů do okolí je to zámek s historickým náměstím v Telči nebo zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,9147909 E 15,8115619
Region: Podyjí
Okres: Znojmo

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Hostům je k dispozici recepční služba s nepřetržitým provozem, zajišťující prodej upomínkových předmětů, nealkoholických i alkoholických nápojů, cukrovinek, sportovních a hygienických služeb. Recepční služba zajišťuje informační servis pro hosty. autem:  směr od  Znojma po silnici č. 408 na Vranov nad Dyjí, před Vranovem v Lesné je odbočka na Šumnou, Štítary, po 1 km odbočíte vlevo na vranovskou pláž. Místo je označeno informační tabulí. Na rozcestích vždy vlevo a po 4 km přímo u vody je hotel. směr od Jihlavy po silnici č.E59 do Moravských Budějovic, Vranovské Vsi, Štítary a po 1 km odbočit vlevo na vranovskou pláž. Místo je označeno informační tabulí.   Pro děti organizujeme v rámci dětské animace různé soutěže, kvízy,sportovní odpoledne - s využitím venkovního hřiště  s dětskými sestavami Vilík a Mája nebo nově rekonstruované dětské herny v hotelu. Pro ostatní hosty zajišťujeme vyhlídkovou plavbu lodí po Vranovské přehradě, návštěvu vodní elektrárny pod hrází přehrady a také procházku do Vranova nad Dyjí s prohlídkou nově rekonstruovaného gotického kostela, pocházejícího z 11.století, návštěvou keramické dílny a výzmaných pamětihodností Městyse. dětské hřiště, houbaření, rybolov, vlaková zastávka fitness, masáže, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 200 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 18 Kč / noc / hrazen vždy