Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » České středohoří » Úštěk » Chalupa u Ducha

Chalupa u Ducha

 (PR0165)
Max. 14 osob, 1 pokoj
zatím bez hodnocení
Max. 14 osob, 1 pokoj

Zrekonstruovaná roubená část má plochu cca 300 m2, v přízemí velká světnice s obytnou kuchyní, kamenná předsíň, koupelna a z bývalé konírny je útulná vinárna. V patře je velká hala s knihovnou, 2 čtyřlůžkové pokoje a pavlač. Vybavenost: kuchyně: el. sporák a trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí,... koupelna: vana, wc, sprchový kout světnice: krb, TV, DVD (možnost 2 přistýlek) horní hala: knihovna, stereo venku: ohniště, grill, zahradní nábytek 120 m2 přírodní bazén 130 m2 a hloubka 150 cm vhodné ke koupání - biočistička.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace o chalupě

vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
pizzerie v objektu

Okolí

Popis lokality Úštěk a okolí

Chalupa se nachází na konci vesnice na rozhraní dvou CHKO - Českého středohoří a Kokořínska. Roubená a kamenná stavba s obytnou plochou 700 m2 je situována okny a terasou do lesa.
Chalupa se skládá ze dvou samostatných části, pozemek je pro tyto části společný.
Kraj protíná řada cyklostezek, přímo obcí vede cyklomagistrála Drážďany - Máchovo jezero. Tůry jsou jak nenáročné po malých okreskách víceméně po rovině údolími, ale i tvrdé výšlapy s převýšením, které bere dech i vítězům triatlonu. V okolí je řada rybníků, ale doporučuji buď jezero Chmelař (70 ha) v Úštěku (8 km po rovince) nebo nádherné Holanské rybníky (cca 15 km). No a na Mácháč je to asi tak 20 km. V okolních lesích jsou metráky borůvek a hub (poradím kam na ně, jistota je jistota), jahody, maliny a bobule co ani neznám, na loukách léčivé byliny, v hospodách kolem Březňák. Pokud zatoužíte po památkách je tu kousek hrad Helfenburg, památková rezervace Úštěk, Kokořín, hrad Houska, skanzen v Zubrnici atd. Chybí-li Vám adrenalin, vyzkoušejte lezení po skalách. Na chalupě jsou k dispozici mapy se zakreslením všech doporučených lokalit, jedno horské kolo, dalekohled, obvazy a dlahy.
30 m od chalupy je v kopci velká louka, kolem níž jsou ještě původní sady jabloní, švestek a hrušek. V okolí záplavy borůvek a hub, na jižních loukách chráněná stepní květena a léčivé byliny, obcí protéká pstruhový potok.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.5242436N, 14.3462597E
Místo: Úštěk
Kraj: Ústecký
Okres: Litoměřice

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Vhodné pro turistiku Televizor na pokoji Ložní prádlo v ceně Kuchyňka na pokoji Elektřina v ceně Dětská postýlka 4 - čtyřlůžkový pokoj dětské hřiště, houbaření, rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití