Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Slovácko » Uherské Hradiště » Ubytování U Kašny

Ubytování U Kašny

 (PR1403)
Max. 26 osob, 10 pokojů
Skvělé  9,0 z 10
podle 91 recenzí
Max. 26 osob, 10 pokojů

Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století. Ubytovna má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové, 1 čtyřlůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Celková kapacita je 37 lůžek. Celé ubytovací zařízení je nekuřácké. V patře ubytovny se nachází společné sociální zařízení a kuchyňku vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím. Ubytovna má dvě kuchyňky a dvě společenské místnosti s televizí. Na pokoji jsou postele, noční stolky s lampičkama a šatní skříň. Internetové připojení a úschovna kol zdarma. Po předchozí domluvě parkování zdarma. Možnost zapůjčení kol, zajištění obědů a další služby. Asi 250 metrů od ubytovny v ulici Otakarova se nachází Ubytování Bílý dům (kapacita 17 lůžek), který rovněž provozujeme. Ubytovna má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj s celkovou kapacitou 20 osob.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

praní / žehlení, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Možnost stravování v nedaleké nekuřácké restauraci Orlovna (100m) na Mariánském náměstí. Součástí restaurace je i kavárna s cukrárnou. V létě mohou návštěvníci posedět na venkovní zahrádce. bar (30 m), cukrárna (150 m), internetová kavárna (200 m), kavárna (20 m), pivnice (30 m), pizzerie (100 m), restaurace (30 m), vinárna (10 m), vinný sklípek (300 m), zahrádka (30 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, beachvolejbalový kurt, billiard, bowling, golf, golfový trenažér, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lyží, šipky, squash/ricochet, stolní tenis, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století.
Uherské Hradiště rozprostřené na levém břehu Moravy mezi Chřiby a Bílými Karpaty je právem považováno za jedno z hlavních center Slovácka. Město se může pochlubit bohatou historií a množstvím památek počínaje odkrytými velkomoravskými stavbami až po architekturu městského centra. V Hradišti můžete navštívit expozice Slováckého muzea a Galerie Slováckého muzea a blíže se zde seznámit s bohatými kulturními tradicemi Slovácka. Hradiště je také dějištěm řady zajímavých akcí, například Letní filmové školy nebo Festivalu hudebních nástrojů lidových muzik. Uherské Hradiště a především Mařatice jsou také centrem vinařství. Historické sklepy určitě stojí za obhlídku a hradišťská vína za ochutnání. Hradiště je jako stvořené pro prožití zajímavé dovolené. Poznávat zdejší pamětihodnosti a přírodní krásy můžete na stezkách pro pěší, pro cyklisty, v koňském sedle, z koše balónu nebo z paluby lodi na Baťově kanálu. Můžete sportovat nebo jen tak odpočívat u vody, dokonce tu můžete i lyžovat na umělém svahu.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,0691545 E 17,4607479

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Čas příjezdu: Od 14 - 19 hodin Čas odjezdu: Do 10 hodin Autobusové nádraží 350m Vlakové nádraží 370m Přístaviště 700m Zámek a park Buchlovice  /  www.zamek-buchlovice.cz Hrad Buchlov  /  www.hrad-buchlov.cz Velehrad  /  www.velehrad.cz Vodní cesta Baťův kanál  /  www.batacanal.cz Archeoskanzen Modrá  /  www.archeoskanzen.cz Region Slovácko  /  www.slovacko.cz Pamatník Velké Moravy  /  www.staremesto.uh.cz Rozhledna Brdo  /  rozhledny.wz.cz/Brdo.htm Rozhledna Rovina  /  www.mesto-uh.cz Slovácké divadlo  /  www.slovackedivadlo.cz dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kasíno, kino, noční klub, rybolov, vlaková zastávka fitness, masáže, parní sauna, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky