Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Třebíč » Hotel Joseph 1699

Hotel Joseph 1699

 (PR3784)
Max. 25 osob, 12 pokojů
Fantastické  9,4 z 10
podle 29 recenzí
Max. 25 osob, 12 pokojů

Hotel Joseph se nachází na kraji ŽIDOVSKÉ ČTVRTI spadající do památek UNESCO. Díky této poloze je místo klidné a obklopené přírodou a krásnými výhledy. Jedná se o rodinný hotel s historií, ve kterém je na prvním místě čistota a Vaše pohodlí. Těšit se na Vás bude příjemný personálHotel má vlastní prádelnu, ve které jsou dodržovány veškeré hygienické předpisy. Pokoje jsou pravidelně čištěny ionizátory. V prostorách hotelu jsou kladeny vysoké nároky na čistotu a úklid zaměstnanců. Je pro nás důležité Vaše pohodlí a pocit spokojenosti. Hotel je klasifikován first class****.Pokoje jsou umístěný v historické budově ze 17. století a poskytuje individuálně zařízené pokoje s elegantním nábytkem, TV s plochou obrazovkou a moderní koupelnou.Hotel má vlastní parkoviště. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu. Parkování zdarma. Hostům při příjezdu do ubytování nabídneme ukázku mikve ze 17. století, což je židovská rituální lázeň.„atmosféra hotelu se nedá popsat, tu musíte zažít“ Pokoje jsou dvou až třílůžkové všechny nekuřácké, vybaveny stylovým nábytkem a mají veškerý komfort - telefon s přímou volbou, LCD TV se satelitním příjmem, bezplatnou přípojku na internet (WIFI i kabelová LAN přípojka), minibar, bezpečnostní schránku, samostatnou koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou, vysoušeč vlasů. V hotelu nejsou dva stejné pokoje, jejich uspořádání je dáno stavebními dispozicemi vzájemně propleteného shluku historických budov ve svahu nad městem, které se utvářely po staletí a nedávnou rekonstrukcí nebyl narušen jejich ráz ani uspořádání. Z většiny pokojů je jedinečný výhled na město nebo do úzkých uliček židovského města. Hotelové chodby vám budou připomínat křivolaké uličky, které dříve opravdu byly průchozí. Díky svému zachovanému historickému členění, zde mohou trávit čas jak hosté, kteří touží po klidu či obchodní klientela a taktéž rodiny s dětmi, kteří se nebudou navzájem rušit. Pro rodiny s dětmi zapůjčíme dětskou postýlku. Na recepci lze zapůjčit žehlící potřeby, využít možnosti kopírování. Pokoj připraven od : 14.00 hod. Uvolnění pokoje do : 10.00 hod.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o hotelu

pokojový servis, praní / žehlení, trezor, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
V hotelové jídelně jsou připravovány snídaně formou teplého a studeného bufetu (v ceně ubytování). Hostů jsou zde poskytovány kavárenské služby, možné zde po dohodě uspořádat i různá jednání semináře či školení. Hotel sám nemá vlastní hotelovou restauraci, ale v bezprostředním okoli křivolakých uliček židovského města (od 50 m do 500 m) si můžete vybrat několik různých restaurací, kam zajít na oběd nebo večeři. Přímo na recepci obdržíte mapku vnitřního města Třebíče, kde jsou vyznačeny blízké restaurace. Snídaně v ceně ubytování! restaurace (100 m), zahrádka (50 m)

Okolí

Popis lokality Třebíč a okolí

Hotel Joseph**** se nachází na kraji židovské čtvrti spadající do památek UNESCO. Jedná se o rodinný hotel s historií, ve kterém je na prvním místě čistota a Vaše pohodlí. Hotel je obklopen přírodou a vybízí k procházkám s krásnými výhledy na město. Nejstarší části hotelu pocházejí ze 17. století.
Hotel se nachází na kraji židovské čtvrti, která je unikátním souborem 123 dochovaných domů. Kolem hotelu je i krásná příroda s pěknými výhledy. Do památek UNESCO v této památkové zóně patří například 2 synagogy, budova židovské radnice, rabinátu, dále pak chudobinec, nemocnice a dvě školy. Židovská čtvrť je volně přístupná. Návštěvníky tudy provází naučná stezka, která ve třech jazycích (ČJ, AJ, NJ) návštěvníka upozorňuje na vyjímečná místa a stručně obeznamuje s historií. K hlavním tipům pro shlédnutí patří Zadní synagoga, bazilika sv. Prokopa, Židovský hřbitov, Muzeum Vysočiny nebo městská věž. Kromě třebíčských památek zařazených na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, můžete navštívit ve vzdálenosti do 60 km další 2 památky UNESCO – Historické jádro v Telči a Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou. Do vzdálenosti dalších necelých 80 km od Třebíče se nacházejí další 3 památky UNESCO – Vila Tugendhat v Brně, Lednicko-Valtický areál a zámek se zahradami v Kroměříži. V širším okolí Třebíče lze dále jmenovat například městské památkové rezervace Jihlava a Pelhřimov, zámky v Jaroměřicích nad Rokytnou a Náměšti nad Oslavou, Žižkovu mohylu u Přibyslavi a další. Dalším turistickým lákadlem je cykloturistika – zejména údolí řeky Jihlavy včetně území kolem Dalešické přehrady a dále oblast typické Vysočiny na sever a západ od Třebíče s velmi malou hustotou provozu na komunikacích a malebnými klikatými silničkami.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.2181472N, 15.8779263E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je otevřená denně od 7:00 do 20:00 hodin, v případě pozdějšího příjezdu je možné se dohodnout s recepcí. Silniční spojení: Ve směru od Prahy a od Brna je nejlepší spojení po D1 - exit 141 Velké Meziříčí - západ (od Prahy) nebo exit 146 - východ (od Brna) a z Velkého Meziříčí 20 km do Třebíče směr centrum. Ve směru od Jihlavy (silnice 405) nebo od Jindřichova Hradce (silnice 23) směr centrum, hned za autobusovýn nádražím doleva. V blízkosti centra jsou umístěny orientační cedule na sloupech veřejného osvětlení. Lze se orientovat také směrovkami na Židovský hřbitov. Uvnitř židovského města městská správa neumožňuje umístit žádné komerční značení. Po odbočení z hlavní silnice za mostem přes řeku Jihlavu je orientačním bodem budova firmy Kapucín, kterou je nutno objet horní ulicí (Blahoslavova) zleva a cca 40 m za Kapucínem odbočit vlevo do úzkého úvozu do kopce na ulici Skalní.Doporučujeme mít s sebou plánek vytištěný z webových stránek nebo telefon na recepci, recepční poradí s orientací. Autobusové spojení - hlavní autobusové nádraží je cca 600 m od hotelu Železniční spojení (na železniční trati mezi stanicemi Náměšť nad Oslavou a Okříšky) - vlakové nádraží je cca 1500 m od hotelu. Recepční může zajistit taxi k vlakovému spoji. Dům č. p. 85 představuje jeden z nejsložitějších architektonických útvarů třebíčského ghetta s barokním stavebním jádrem. Nachází se ve svahu a jeho výškový rozdíl je více jak 8 metrů - ze dvora domu je překrásný výhled na město. Pozoruhodný objekt sloužil také na přelomu 19. a 20. století jako chudobinec třebíčské židovské obce, později jako sirkárna. Dům prošel v roce 2009-2010 za přispění fondů EU nákladnou rekonstrukcí a v polovině roku 2010 byl otevřen EA Hotel Joseph 1699. Budova hotelu je i kulturně nemovitou památkou. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, kino, noční klub, rybolov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, American Express, JCB

Poplatky