Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » České středohoří » Třebenice » Penzion Klášter

Penzion Klášter

 (PR5898)
Max. 50 osob, 19 pokojů
Skvělé  8,8 z 10
podle 53 recenzí
Max. 50 osob, 19 pokojů

Penzion KLÁŠTER leží přímo v samotném srdci Českého středohoří, jedné z nejpozoruhodnějších krajinných formací střední Evropy, poblíž městečka Třebenice, přímo pod romantickou zříceninou hradu Košťálov.  Přestavěná budova bývalého kláštera nabízí celkem 41 lůžek v šestnácti pokojích a dvou apartmánech. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením s toaletou, umývadlem a sprchovým koutem, v apartmánech je navíc kuchyňský kout a pro ostatní pokoje je k dispozici plně vybavená kuchyňka. V případě potřeby je možné navýšit počet lůžek až na 50. Součástí objektu jsou také prostory vhodné pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, obchodních jednání, porad,  konferencí, prezentací, školení nebo seminářů (konferenční místnosti, prostorná kaple). K dispozici je projekční technika a celý penzion je vybaven WiFi přístupem k internetu.    Romantické a klidné prostředí penzionu představuje důstojný rámec pro pořádání malých i větších společenských akcí, rautů, rodinných oslav a zejména velmi oblíbených svatebních hostin (nebo i celých svateb včetně obřadu).   Penzion KLÁŠTER nabízí celkem celkem 41 lůžek v šestnácti pokojích a dvou apartmánech. Každý pokoj je jiný a je zařízen standardním nábytkem. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem, v apartmánu je navíc kuchyňský kout. Pro ostatní pokoje je k dispozici plně vybavená společná kuchyňka. V každém pokoji je k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Všechny pokoje jsou, stejně jako ostatní prostory penzionu, nekuřácké. Pro hosty je zajištěno bezpečné bezplatné parkování uvnitř areálu. Ubytování je v den příjezdu možné nejdříve ve 12 hodin a nejpozději v 17 hodin. Jiný čas ubytování je možný, ale jen po předchozí dohodě. V den odjezdu je možné pokoj obývat do 10 hodin (v případě domluvy i déle).

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace penzionu KLÁŠTER nabízí posezení v příjemném a útulném interiéru, je nekuřácká a má kapacitu 24 míst, dalších 32 míst je k dispozici v oddělené společenské místnosti a v letních měsících je otevřena terasa, která nabízí dalších 20 míst. V současné době je restaurace penzionu otevřena jen v době snídaní, které jsou ubytovaným hostům podávány v době od 8.00 do 10.00 hodin, po předchozí dohodě i dříve. zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
stolní hry
Popis lokality

Penzion KLÁŠTER leží přímo v samotném srdci Českého středohoří, jedné z nejpozoruhodnějších krajinných formací střední Evropy, poblíž městečka Třebenice, přímo pod romantickou zříceninou hradu Košťálov. 
Penzion je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do širokého okolí, které nabízí spousty neokázalé krásy jedinečného krajinného reliéfu, bohatého rostlinstva a fauny. Řada dobře značených turistických stezek nabízí prostor pro celodenní pěší túry, ale stejně tak i krátké procházky v bezprostřední blízkosti penzionu. Nabízejí se i cyklistické výlety s možností volby různých tras podle jejich délky a náročnosti. I pro letní koupání je z čeho vybírat. Za pozornost ovšem stojí nejen příroda. České středohoří je také územím bohatým na památná místa, zámky, hrady, tvrze, církevní, technické i jiné památky, které jistě uspokojí každého milovníka historie, architektury nebo kultury. Právě v tomto regionu se odehrávají nejstarší české pověsti. Právě v tomto regionu zanechalo svůj otisk každé období českých dějin. Z okolních větších měst stojí za to navštívit zejména Litoměřice (16 km), Teplice (25 km),  Louny (26 km), Most (31 km) nebo Ústí nad Labem (33 km). Praha je vzdálena 70 km (40 minut pohodlné jízdy po dálnici D8).

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,48968 E 13,96586

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření, jízda na koni

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy