Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krušné hory » Tisá » Hotel Camelot Tisá

Hotel Camelot Tisá

 (PR6672)
Max. 37 osob, 10 pokojů
Skvělé  8,9 z 10
podle 16 recenzí
Max. 37 osob, 10 pokojů

Hotel Camelot Tisá se nachází v širším centru obce Tisá cca 550 m od vstupu do Tiských skal. Vyhledávané a ideální místo pro horolezce i pěší turistiku. Hotel nabízí ubytování v 15-ti dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou a TV. Vlastní parkoviště. Bezplatná WIFI v celých prostorách hotelu a restaurace Hotel nabízí ubytování v pokojích typu Standart a Deluxe. Pokoje standart jsou vybavené válendami s pevnou matrací, každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV s pozemním příjmem. Pokoje Deluxe mají nová pohodlná lůžka s vyšší matrací, vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou  a WC, TV s pozemním i satelitním příjmem.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o hotelu

úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Hotel Camelot má vlastní restauraci pro cca 65 hostů. Pro ubytované hosty nabízí bufetové snídaně, nyní i servírované večeře v rámci polopenze. bar v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, golf, horolezectví, lyžařský vlek, půjčovna kol, tenisový kurt

Popis lokality Tisá a okolí

Hotel Camelot Tisá se nachází v turistické oblasti Krušných hor v CHKO Labské pískovce na okraji Česko-saského Švýcarska přímo u Tiských skal. Vynikající zázemí a poloha pro výlety, turistiku, horolezce, houbaření, v okolí cyklotrasy, lyžařské vleky, běžecké stopy a spousta dalších aktivit.
Tiské skály se nachází na východním konci Krušných hor v regionu CHKO Labské pískovce a na okraji Česko-saského Švýcarska. Tisá je turisticky velmi vyhledávaná lokalita. Nachází se zde skalní pískovcové město - Malé stěny, Velké stěny, Ostrovské skály a Rájecké skály  - ráj pro horolezce a pěší turistiku. V okolí vede velké množství cyklostezek, propojených až do příhraničních oblastí Německa. K delšímu pobytu a návštěvě mnoha dalších turisticky zajímavých míst hosty inspiruje hotelový personál.  

Podívejte se na mapu
GPS: 50.7872906N, 14.0202732E
Místo: Tisá
Region: Krušné hory
Kraj: Ústecký

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je k dispozici 8 - 19 hod Obec Tisá je vzdálena 20 km od krajského města Ústí nad Labem, kde je vlakové spojení na trase Dresden - Děčín - Praha. Autobusové spojení s krajským městem je každou hodinu,resp. každé dvě hodiny o víkendu. Letiště se nachází v Drážďanech - cca 60 km nebo v Praze - cca 90 km. Autem dostupnost po dálnici D8 z  Prahy nebo od Drážďan, sjezd Petrovice, Tisá, odtud 5 km. Hotel Camelot má od jara 2018 nového vlastníka, který postupně hotel znovu uvádí do provozu. Vzhledem k tomu, že předchozí vlastník provedl celou řadu neodborných zásahů do stavu objektu, zrušil bazén, dětský koutek, poničil zahradu, proběhly a probíhají postupně potřebné úpravy a opravy jak exteriéru hotelu, tak i vnitřní práce na opravách jednotlivých částí - pokoje, kuchyň atd.  Předpokládaný stav po dokončení oprav je kompletní přestavba pokojů na kategorii Deluxe, zřízení školících prostor, celková rekonstrukce hotelové kuchyně s kompletním novým vybavením, postavení letní zahradní restaurace s venkovní terasou, realizace nového bazénu, postavení dvou samostatných venkovních apartmánů, rozšíření parkovací kapacity o druhé parkoviště pro návštěvníky restaurace a realizace zahradních úprav.. dětské hřiště, divadlo, houbaření, jízda na koni, letiště, rybolov, vlaková zastávka solná komora

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 200 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 38 Kč / noc / hrazen vždy