Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krušné hory » Teplice » Apartment Manhattan

Apartment Manhattan

 (PR9093)
Max. 17 osob, 2 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 17 osob, 2 pokoje

Apartment Manhattan je od října 2021 v bezkontaktním provozu. To znamená , že se během pobytu nepotkáte s personálem ani s majiteli. Reagujeme tak na situaci s COVID -19 Jedná se o pobyt ve více místnostech jednoho domu, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu a samostatný vchod.Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán je umístěn v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené, pracovní pobyty a ubytování zaměstnanců firem. Každý z pokojů má vlastní TV, posezení, kuchyňský kout s varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. V koupelně je sprchový kout a toaleta. Apartmán má v kuchyňském koutě elektrickou troubu, sklokeramickou čtyřplotýnkovou varnou desku ,mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici .Futony v jedné z ložnic mohou být využívány jako přistýlky. V přízemí se nachází malý dvůr, který slouží jako terasa na posezení. V objektu je možné použít pračku, sušičku, žehličku a úschovnu pro maximálně 5 kol. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet. Parkování je možné na ulici naproti našeho objektu.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou , každý host může využívat nádobí .V objektu se nenachází restaurace. bar (350 m), cukrárna (500 m), kavárna (500 m), pivnice (200 m), pizzerie (900 m), restaurace (70 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, billiard, bowling, golf, minigolf, půjčovna kol, šipky, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Teplice a okolí


Teplice jsou posazeny do kotliny mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor, nedaleko od hranic se SRN. Přes Krušné hory a České středohoří vedly odedávna důležité obchodní cesty spojující české kraje s okolními státy. Tyto obchodní cesty byly chráněny systémem strážních hradů, okolo kterých vznikala města. Teplice za svůj rozvoj tedy mohou vděčit několika okolnostem: obchodu, hornictví a léčivým pramenům. Rovněž významný byl i kolonizační postup církevních řádů, které v pohraničních oblastech počaly již ve 12. století stavět své kláštery (v případě Teplic benediktýnský klášter sv. Jana Křtitele). Teplice se proto mohou pochlubit množstvím zajímavých památek - zámek vznikl v 16.století na zbytcích staršího románského kláštera, zámecké náměstí se sochařským skvostem morového sloupu od Matyáše B. Brauna ze datuje do roku 1718, zámecký park v anglickém stylu pochází rovněž z 18. století, ...ve městě samotném se nachází několik významných kostelů a okolí Teplic nabízí ke shlédnutí další kláštery, kostely, zámečky apod.Současné Teplice nabízejí návštěvníkům rekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů, zrekonstruované Krušnohorské divadlo, nový plavecký areál se squashovými kurty, množství proslulých restaurací a kaváren... Neobvyklé výhledy z Doubravského vrchu, z Bořně, z Milešovky nebo z Komáří vížky se sedačkovou lanovkou patří k opravdovým zážitkům, v létě Vám vodní nádrže, vzniklé po rekultivační činnosti, nabídnou příjemné prostředí pro rekreaci a horský terén se sjezdovkami různé obtížnosti a upravované běžecké trasy poskytnou vyžití zimním rekreantům. Věříme, že Teplíce nabízejí ze své historie i současnosti mnoho zajímavého.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.6506022N, 13.8404797E
Místo: Teplice
Region: Krušné hory
Kraj: Ústecký
Okres: Teplice

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Od října 2021 jsme v programu bezkontaktního ubytování . Recepce tak není dostupná. Skvělá dopravní dostupnost.Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 13 minut pěší chůze.Zastávka městské hromadné dopravy 3 minuty pěší chůze. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, kino, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 21 Kč / noc / hrazen vždy