Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Broumovsko » Teplice nad Metují » HOTEL ORLÍK

HOTEL ORLÍK

 (PR8759)
Max. 25 osob, 13 pokojů
Velmi dobré  8,3 z 10
podle 15 recenzí
Max. 25 osob, 13 pokojů

Nově zrekonstruovaný 4 hvězdičkový hotel Orlík s tradicí od roku 1936 stojí v atraktivní lokalitě Teplicko-adršpašských skal, přímo u vstupu do skalního města. Hotel kormě ubytování nabízí poctivou restauraci, úschovnu kol a parkoviště s možností nabití vašeho elektroauta. Ubytování nabízíme v nově renovovaných pokojích navržených renomovaným architektonickým studiem ADR.  Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. Hotel Orlík poskytuje ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny postelemi s kvalitními matracemi, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou se sprchou, kvalitní kosmetikou, ručníky a vysoušečem vlasů. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

směnárna, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Naše restaurace, navržená předním českým architektonickým studiem ADR, nabízí pokrmy tradiční české kuchyně z kvalitních surovin, které přednostně nakupujeme u místních producentů. bar (2000 m), kavárna (1800 m), pivnice (2000 m), restaurace v objektu, snack bar (60 m), zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
bowling, horolezectví, lyžařský vlek
Popis lokality

Nově zrekonstruovaný 4 hvězdičkový hotel Orlík s tradicí od roku 1936 stojí v atraktivní lokalitě Teplicko-adršpašských skal, přímo u vstupu do skalního města.
Adršpašsko-teplické skály jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Broumovsko, která nabízí mnoho způsobů sportovního, turistického a kulturního vyžití. Teplické skály jsou divočejší, rozlehlejší a z hlediska turistického ruchu klidnější než samotný Adršpach, do něhož vás zavede zhruba šestikilometrová procházka Vlčí roklí. V Adršpachu pak můžete navštívit také jediné horolezecké muzeum v České republice, které se nachází v místním zámku. Kromě výprav do pískovcových skal, stolových hor či na blízké rozhledny je hotel Orlík i zázemím pro poznávání slavné barokní architektury Broumovska a romantické pobyty ve dvou. V Broumově vás ohromí monumentální benediktinský klášter, který je jednou z nejvýznamnějších barokních staveb u nás a zároveň národní kulturní památkou. Pro in-doorové aktivity můžete navštívit Fabriku na zážitky – Centrum Walzel v Meziměstí se střelnicí a bowlingem. V Polici nad Metují funguje půjčovna koloběžek či Muzeum Merkur.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,5952487 E 16,1481053

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Parkování zdarma je možné přímo v objektu. Cyklo-garáž a dvě dobíjecí místa pro elektromobily. Autobusová zastávka se nachází 120 m od ubytování, vlakové nádraží 320 m. divadlo, houbaření, kino, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy