Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Strakov » Hájenka Kozlov

Hájenka Kozlov

 (PR1379)
Max. 7 osob, 1 pokoj
Fantastické  9,5 z 10
podle 22 recenzí
Max. 7 osob, 1 pokoj

Apartmán Hájenka Kozlov se nachází v nově zrekonstruované hájovně městských lesů ležící na samotě v lokalitě Kozlovský kopec. Ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu s možností tří přistýlek. Vzhledem ke svému umístění uprostřed nádherné přírody je objekt naprosto ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit. V bezprostředním okolí hájovny jsou upravovány běžkařské tratě. V 5 km vzdálené České Třebové je lyžařský areál, krytý plavecký bazén a lanové centrum. 10 km vzdálená Litomyšl nabízí celý koktejl sportovních a kulturních aktivit. V areálu je dětské hřiště, bazének a  venkovní posezení.   V přízemí apartmánu je společenské místnost s krbovými kamny, plně vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. V prvním patře jsou dvě ložnice (1. průchozí 3+1, druhá 1+2).

Internet
Internet
Ne
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o apartmánu

směnárna, úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Nelze
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyňka. Možnost stravování v okolí – Chata Maxe Švabinského (1,5 km), Česká Třebová (7 km), v obci Semanín (3 km) je obchod a hospoda bez kuchyně. bar (6000 m), cukrárna (6000 m), internetová kavárna (6000 m), kavárna (6000 m), pivnice (1500 m), pizzerie (6000 m), restaurace (1500 m), vinárna (6000 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, billiard, bowling, golfový trenažér, lyžařský vlek, půjčovna lyží, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt

Popis lokality Strakov a okolí

Apartmán Hájenka Kozlov se nachází v nově zrekonstruované hájovně městských lesů ležící na samotě v lokalitě Kozlovský kopec. Ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu s možností tří přistýlek. Vzhledem ke svému umístění uprostřed nádherné přírody je objekt naprosto ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit.  
Hájenka se nachátzí na samotě v lokalitě Kozlovský kopec v nadmořské výšce 600 m. Kolem objektu vedou turistické cesty, cyklotrasy a v zimním období strojově upraviované běžecké tratě. Navazující lesní komplexyplné hub jsou ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.8728944N, 16.4168000E
Místo: Strakov
Kraj: Pardubický
Okres: Svitavy

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Objekt nemá samostatnou recepci. Pro upřesnění času dojezdu je nutné se spojit s panem Kutou na tel. +420731612091. BUS - 200 m Nádraží - Česká Třebová 6 km Domácí mazlíčci možné ubytovat pouze při pobyt na jednu noc, a to za cenu 100 Kč. dětské hřiště, diskotéka, houbaření, jízda na koni, kino, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, parní sauna, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití