Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Slovácko » Staré Město » Penzion Bobule

Penzion Bobule

 (PR4440)
Max. 39 osob, 11 pokojů
Fantastické  9,4 z 10
podle 54 recenzí
Max. 39 osob, 11 pokojů

Penzion Bobule  nabízí všem cestovatelům, soukromým osobám a firemním zaměstnancům moderní ubytování za příznivé ceny v příjemném prostředí penzionu. Jedná se o dvoupatrový penzion na okraji obce Staré Město u Uh. Hradiště. Celý penzion je nekuřácký.  Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v moderních, útulně zařízených 2 - 6 lůžkových pokojích a apartmánech. Každá ubytovací jednotka disponuje vlastní koupelnou, WC, TV, WiFi, lednicí a většinou i kuchyňkou. Penzion není bezbariérový.  Kapacita penzionu je 30 lůžek + možnost přistýlek.  Nabízíme utulně zařízené 2 - 6 lůžkové pokoje a apartmány. Každá ubytovací jednotka disponuje vlastní koupelnou, WC, TV, WiFi, lednicí a většinou i kuchyňkou. Penzion není bezbariérový. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Na některých pokojích je vybavený kuchyňský kout s lednicí nebo minibarem cukrárna (2800 m), kavárna (300 m), pizzerie (3800 m), restaurace (500 m), snack bar (300 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, golf, squash/ricochet, tenisový kurt
Popis lokality

Penzion Bobule  nabízí všem cestovatelům, soukromým osobám a firemním zaměstnancům moderní ubytování za příznivé ceny v příjemném prostředí penzionu. Jedná se o dvoupatrový penzion na okraji obce Staré Město u Uh. Hradiště. Celý penzion je nekuřácký. 

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,0760164 E 17,4238715
Místo: Staré Město
Region: Slovácko
Kraj: Zlínský

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 14:00 - 18:00 V blízkosti vlakového a autobusového nádraží a cyklistické stezky Velehrad Toto významné poutní místo se nachází cca 6 km západně od Starého Města. Velehrad byl připomínán jako ves Veligrad již v roce 1131 a je první cisterciácký klášter založený na Moravě.  vzdálenost: 6 km Baťův plavební kanál vzdálenost: 3 km Památník Velké Moravy vzdálenost: 2 km Archeoskanzen Modrá a botanická a sladkovodní expozice Živá voda vzdálenost: 5 km Zámek Buchlovice vzdálenost: 8 km Hrad Buchlov vzdálenost: 15 km Kovová ZOO a rozhledna Maják Šrotík vzdálenost: 0,5 km Letecké muzeum Kunovice vzdálenost: 9 km Muzeum Tupeské keramiky vzdálenost: 5 km Letní filmová škola Uherské Hradiště vzdálenost: 4 km Jízda králů Vlčnov, Hluk, Kunovice, Skoronice vzdálenost Vlčnov: 17 km vzdálenost Hluk: 16 km vzdálenost Kunovice: 7 km vzdálenost Skoronice: 28 km   houbaření, letiště, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, parní sauna, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy