Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Ostravsko » Stará Ves nad Ondřejnicí » Hotel Palfrig
Max. 35 osob, 15 pokojů
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 14 recenzí
Max. 35 osob, 15 pokojů

Hotel Palfrig nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v blízkosti Ostravy v klidném okolí. Hotel je nově vybudován a nabízí tak pohodlí a komfort pro všechny, kteří hledají dokonalý odpočinek. Hotel nabízí celkem 22 pokojů a některé pokoje s možností kuchyňky. V hotelu naleznete příjemně a útulně zařízenou restauraci, kde si můžete pochutnat nejen na lokálních specialitách, ale také na klasických jídlech mezinárodní kuchyně. V restauraci je možné pořádat i soukromé či firemní akce a oslavy. Pro firemní klienty nabízí hotel i zázemí v salónku, který je vybaven základními věcmi pro Vaše prezentace, semináře či školení. Hotel nabízí vlastní parkování v garážích i před hotelem. WiFi připojení je v celém hotelu zdarma. Prostředí hotelu je nekuřácké. Hotel akceptuje mezinárodní platební karty. V případě potřeby Vám za příplatek rádi zajistíme transport na 5 km vzdálené letiště Leoše Janáčka. Hotel Palfrig nabízí 22 komfortně zařízených pokojů zařízených k Vašemu dokonalému odpočinku. Pokoje jsou útulné, abyste se v nich cítili jako doma. Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství, LCD TV a wifi připojení zdarma. Některé pokoje nabízí i vybavenou kuchyňku. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o hotelu

pokojový servis, praní / žehlení, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Hotelová restaurace nabízí prostor pro 50 - 70 osob a v létě příjemné posezení na letní terase. Restaurace je velmi vhodná jak pro soukromé schůzky tak i pro obchodní jednání či uzavřenou společnost v případě Vaší rodinné či firemní akce. Příjemnou atmosféru dokreslují použité materiály jako je kamenné obložení, dřevo a příjemný krb. bar v objektu, lobby bar v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu, speciální dietní menu/bezlepková dieta

Okolí

Sportoviště
golf, horolezectví, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lyží, tenisový kurt

Popis lokality Stará Ves nad Ondřejnicí a okolí

Hotel Palfrig se nachází v malebné vesnici Stará ves nad Ondřejnicí nedaleko Ostravy. Hotel je v klidné lokalitě, a proto poskytuje možnost ubytování a relaxace v příjemném prostředí. V hotelu Palfrig naleznete 22 komfortně zařízených pokojů s vlastním sociálním příslušenstvím, LCD TV a připojením k internetu zdarma. Je možné využít také nadstandardních pokojů s vlastní kuchyňkou.

Hotel Palfrig se nachází v malebné vesnici Stará ves nad Ondřejnicí nedaleko Ostravy. V okolí hotelu můžete vyrazit na procházky do krásné přírody, nebo si prohlédnout krásy zachovaných staveb - renesančního zámku a goticko-renesančního kostela. 

Podívejte se na mapu
GPS: 49.7217401N, 18.1881015E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 12:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je otevřena denně od 8:00 hodin do 21:00 hodin Hotel se nachází 10 km od dálnice, což zajišťuje bezproblémovou dopravní dostupnost. divadlo, houbaření, kino, letiště, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy