Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Sezimovo Ústí » Penzion - Restaurace Na Mýtě

Penzion - Restaurace Na Mýtě

 (PR0199)
Max. 26 osob, 13 pokojů
Fantastické  9,2 z 10
podle 87 recenzí
Max. 26 osob, 13 pokojů

Penzion a Restaurace Na Mýtě se nachází na okraji malého městečka Sezimovo Ústí, vzdáleného od Tábora pouhé 2km. Nabízíme Vám ubytování v nadstandartně zařízených  jedno, dvou a tří lůžkových pokojích. Pokud se chystáte navštívit historické město Tábor na řece Lužnici, připomenout si jeho husitskou minulost a objevovat kouzlo jeho labyrintu uliček a malebných zákoutí, nebo jste se rozhodli navštívit Benešovu vilu či zříceninu gotického hradu Kozí Hrádek, nezapomeňte navštívit i náš rodinný penzion Na Mýtě. Samozřejmostí našeho penzionu je také bezplatné uzamykatelné parkoviště a úschovna kol. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší a v blízkosti venkovní terasy, která je součástí restaurace, jsme vybudovali dětské hřiště s aktivitami pro nejmenší jako jsou houpačka, skluzavka a nebo pískoviště. Po příjemně stráveném dni procházkami po kulturních památkách nebo sportovních aktivitách, Vás rádi přivítáme v naší restauraci s venkovní terasou, kde Vám nabízíme příjemné posezení a relaxaci při výběru z bohaté nabídky Naší kuchyně a nebo jen tak při posezení u skleničky dobrého vína či sklenice českého piva. Ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a internetovým připojením. Pokoje mají výhled do rozlehlé udržované zahrady s vlastním jezírkem.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Našim hostům nabízíme příjemné posezení v nekuřácké restauraci se salonkem pro 10 osob o celkové kapacitě 50 míst. V letních měsících je k dispozici venkovní zastřešená terasa s výhledem do rozlehlé zahrady s vlastním jezírkem. Naleznete zde vynikající domácí kuchyni, v době obědů i klasická česká  hotová jídla. bar v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Popis lokality

Penzion a Restaurace Na Mýtě se nachází na okraji malého městečka Sezimovo Ústí, vzdáleného od Tábora pouhé 2km. Nabízíme Vám ubytování v nadstandartně zařízených  jedno, dvou a tří lůžkových pokojích.
Nedaleko penzionu se nachází Benešova vila, řeka Lužnice, Kozí Hrádek na kterém kázal Mistr Jan Hus v letech 1413 - 1414.
Na tomto místě také dokončil  svou významnou „Postilu“ a sepsal např. traktát "O svatokupectví", "O církvi" nebo spis "O šesti bludiech".
Sezimovo Ústí takřka sousedí s městem Tábor, které se vyznačuje husitskou minulostí a tradicí. S Táborem jsou spřaženy velké osobnosti, jako je např. Jan Žižka z Trocnova .
V Táboře můžete navštívít Husitské muzeum, katakomby, hrad Kotnov , Muzeum čokolády a jiné kulturní památky.
K Táboru také samozřejmě patří nejstarší údolní přehrada v Čechách Jordán a poutní místo Klokoty s kostelem Nanebevzetí Panny Marie.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,3814297 E 14,6925974
Místo: Sezimovo Ústí
Region: Jižní Čechy
Kraj: Jihočeský
Okres: Tábor

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy