Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Český ráj » Semily » Penzion U Lípy

Penzion U Lípy

 (PR8621)
Max. 20 osob, 6 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 20 osob, 6 pokojů

U Lípy je restaurace nabízející dobroty domácí kuchyně s možností ubytování v útulných pokojích sídlící na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. Nabízíme ubytování v 6 pokojích s koupelnami. Celková kapacita ubytování je 20 lůžek. V objektu je hostům k dispozici nekuřácká restaurace s barem, terasa a lyžárna, která je v létě využitelná jako úschovna kol. Po domluvě umožňujeme ubytování i pro čtyřnohé mazlíčky. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. Penzion U Lípy nabízí ubytování v celkem 6 pokojích (2 dvoulůžkových, 2 třílůžkových, 1 čtyřlůžkovém a 1 rodinném pokoji). Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou vybaveny sprchovými kouty, zbylé pokoje vanou. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace s domácí kuchyní pro ubytované i neubytované hosty – vaříme hotová jídla i jídla minutkové kuchyně. Připravujeme i vegetariánská jídla a bezlepkové pokrmy. Nabízíme pronájem restaurace pro svatby, oslavy, firemní akce. Tématické víkendy – rybí hody, rožnění kýty, indickou kuchyni, staročeskou kuchyni, hudební večery atd.   bar v objektu, cukrárna (1400 m), kavárna (1600 m), pivnice v objektu, pizzerie (7400 m), restaurace v objektu, speciální dietní menu/bezlepková dieta

Okolí

Sportoviště
bowling, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lyží, stolní hry, střelnice
Popis lokality

U Lípy je restaurace nabízející dobroty domácí kuchyně s možností ubytování v útulných pokojích sídlící na pomezí Krkonoš a Jizerských hor.
Pohostinství se nachází na klidném místě na rozmezí západních Krkonoš, Jizerských hor a Českého ráje – ve Staré Vsi u Vysokého nad Jizerou. Okolí nabízí nejen překrásnou přírodu ale také turistické zajímavosti. V dosahu je mnoho lyžařských a rekreačních středisek.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,6762083 E 15,3910742
Místo: Semily
Region: Český ráj
Kraj: Liberecký
Okres: Semily

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Penzion je vzdálen přibližně 2 kilometry od Vysockého náměstí. Stojí na klidné samotě, je dostupný po příjezdové cestě, která se v zimě neustále udržuje. Přesto v zimních měsících doporučujeme kvalitní obutí a řetězy. Autobusová zastávka se nachází 380 m od ubytování, vlakové nádraží 8800 m. Počas silvestrovského turnusu ubytováváme minimálně na 5 nocí, v obodbí jarních prázdnin minimálně na 3 noci. Příplatek za krátkodobé ubytování v období pololetních, jarních a letních prázdnin na 2 noci je příplatek také 50 % z ceny pokoje. Pro potvrzení rezervace je nutné uhradit zálohu ve výši 50 % z ceny pobytu. Pokud platba neproběhne do 3 dnů, budeme bohužel nuceni stornovat rezervaci a nabídnout pokoje k dalšímu prodeji. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, park, rybolov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 18 Kč / noc / hrazen vždy