Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Český ráj » Semily » Hotel Obecní dům

Hotel Obecní dům

 (PR1215)
Max. 25 osob, 11 pokojů
Skvělé  9,0 z 10
podle 83 recenzí
Max. 25 osob, 11 pokojů

Nabízíme ubytování v příjemném hotelu v centru Semil, k dispozici jsou jedno, dvou a více lůžkové pokoje. Hotel disponuje výtahem. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, televizí, telefonem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Na všech pokojích je k dispozici wifi zdarma. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zažízením, televizí, telefonem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Na všech pokojích je k dispozici wifi zdarma. Část pokojů je bezbariérová, kdispozici je výtah. Nabízíme snídaně formou bufetu za příplatek 100 Kč / 1os. Na vybrané pokoje je možnost vstupu s domácím zvířetem, za poplatek 100 Kč / 1 noc.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, výtah, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Nabízíme ubytování včetně snídaně zahrnuté do celkové ceny za příplatek 100 Kč / 1os.  Snídaně vydáváme v hotelové jídelně, ve všední dny od 7:30 do 9:30, o víkendu od 9:00 do 10:30.

Okolí

Lyžování
Semily (2 km), Kozákov (8 km), Vysoké nad Jizerou (15 km)
Sportoviště
golf, lyžařský vlek, šipky, tenisový kurt
Popis lokality

Nabízíme ubytování v příjemném hotelu v centru Semil, k dispozici jsou jedno, dvou a více lůžkové pokoje. Hotel disponuje výtahem, k dispozici je zdarma připojení wi-fi.
Město Semily se rozkládá v Libereckém kraji v turistické oblasti Český ráj. Do 20 km jsou horské hřebeny a turistická střediska Krkonoš a Jizerských hor, hrady, zámky a skalní města Českého ráje. V bezprostřední blízkosti města je unikátní kaňon řeky Jizery s Riegrovou stezkou a Bozkovské dolomitové jeskyně, rozhledna na vrcholu Kozákov. Okolí je ideální pro pěší i cyklo turisty, na své si přijdou vyznavači paraglidingu, geocachingu, golfu a lyžování. Golfové hřiště cca 2 km od hotelu. Kulturně založení turisté mohou navštívit muzeum a několik galerií, k dispozici je také kino, necelých 300 m od hotelu.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,6031742 E 15,3353524
Místo: Semily
Region: Český ráj
Kraj: Liberecký
Okres: Semily

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je otevřena: Pondělí - Pátek: od 9:00 - 21:30 Sobota - Neděle: od 10:00 - 21:30 K dispozici máme menší nehlídané parkoviště.  Vzdálenost od autobusové a vlakového nádraží je cca 1500 m, nejbližší autobusová zastávka na náměstí cca 150 m od hotelu. dětské hřiště, kino, park, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, he, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club En

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy