Fulltextové vyhledávání
Chalupa stojí na vlastním oploceném pozemku v klidné části obce Šakvice. Chalupa se dělí na dvě samostatné a zcela oddělené části s vlastními vchody a pozemky (plné soukromí klientů). Jednu část obývají majitelé a druhá je k dispozici klientům. V chalupě je přístupná chodba, 2x pokoj, společenská místnost s kuchyňkou a sociální zařízení. Společenská místnost je dále průchozí na terasu s posezením a venkovním grilem, ze které je krásný výhled na celou Pálavu. Na zahradě u chalupy mají klienti k dispozici venkovní trampolínu a venkovní bazén (7,5 x 3 m, h = 1,6 m). Venkovní bazén je umístěn mezi oběma pozemky (k využití pro klienty i ubytovatele). Okolí mimo aktivní turistiky nabízí nepřeberné množství historických památek. Mezi ty nejznámější patří zámek v Mikulově, Lednici, ve Valticích a v celém Lednicko-valtickém areálu.
Při obsazení objektu menším počtem osob, než je celková kapacita, platí zvýhodněná cena.
Obec Šakvice se nachází na břehu vodní nádrže Nové mlýny. Jedná se o malou vinařskou obec, ze které je krásný výhled na kopce Chráněné krajinné oblasti Pálava. Místo je ideální pro milovníky turistiky, cykloturistiky, přírodních zajímavostí, historických památek, rybaření, koupání a především vína.
Chalupa pro 10 osob |
---|
Koupelna s toaletou A
vana, umyvadlo, fén, zrcadlo |
Pokoj A (1 x 2l., 1 x 2l. palanda)
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička, balkón |
společenská místnost s kuchyňkou (1 x 1l. přistýlka - rozkládací sedačka, 1 x 2l. palanda)
pohovka, plochá televize, terasa, dřez, jídelní sestava, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba |
Pokoj B (1 x 1l., 1 x 2l.)
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička |
Chodba/hala A
skříň/komoda/šatna |
Elektřina: | 0 Kč |
Voda: | 0 Kč |
Pevná paliva: | 0 Kč |
Způsob vytápění: | Ústřední topení - elektřina |