Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Náchodsko » Rtyně v Podkrkonoší » Apartmány Rtyňka

Apartmány Rtyňka

 (PR1174)
Max. 12 osob, 4 pokoje
Fantastické  9,5 z 10
podle 169 recenzí
Max. 12 osob, 4 pokoje

Apartmány Rtyňka se nacházejí na okraji městečka Rtyně v Podkrkonoší necelé 2km od centra směr Hronov a pouhých 200m od lesa. Nejbližší obchod se smíšeným zbožím je vzdálen 600m, restaurace v centru. Využít můžete pravidelných vlakových (Rtyně v Podkrkonoší zastávka; 100m) a autobusových spojů (500m). U objektu lze parkovat. Díky své strategické poloze uspokojí jak náročné, tak méně zdatné návštěvníky či rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou nejen pěší turisté, cyklisté a lyžaři, ale také obdivovatelé kulturních a přírodních krás. Navštivte a poznejte rodný kraj Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Odkazy najdete na našich webových stránkách, věříme, že si jistě vyberete. Celková kapacita objektu: 12 osob Zcela nově vybudované ubytování nabízí 2 studia a 2 apartmány. Celková kapacita je 12 lůžek. Objekt není bezbariérový. Ve vnitřních prostorách platí zákaz kouření. - Studio 1: 4lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC; kuchyňská linka vybavená základním nádobím, chladničkou s mrazicím boxem, rychlovarnou konvicí a vařičem. - Studio 2: 2lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC; kuchyňská linka vybavená základním nádobím, chladničkou s mrazicím boxem, rychlovarnou konvicí a vařičem. - Apartmán 1: 4lůžková ložnice; pokoj s jídelním stolem, pohovkou (možnost přistýlky), kuchyňskou linkou se základním nádobím, chladničkou s mrazicím boxem, rychlovarnou konvicí a vařičem; vlastní koupelna a WC. - Apartmán 2: 2lůžková ložnice; pokoj s jídelním stolem, pohovkou (možnost přistýlky), kuchyňskou linkou se základním nádobím, chladničkou s mrazicím boxem, rychlovarnou konvicí a vařičem; vlastní koupelna a WC. • K dispozici je parkoviště a možnost zapůjčení dětské postýlky.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
cukrárna (2000 m), pivnice (300 m), restaurace (2000 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, horolezectví, lyžařský vlek, šipky, střelnice, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt
Popis lokality

Apartmány Rtyňka leží v malebné kotlině při úpatí Jestřebích hor v podhůří Krkonoš. Díky své strategické poloze uspokojí jak náročné, tak méně zdatné návštěvníky či rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou nejen pěší turisté, cyklisté a lyžaři, ale také obdivovatelé kulturních a přírodních krás. Navštivte a poznejte rodný kraj Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Odkazy najdete na našich webových stránkách, věříme, že si jistě vyberete.
Jestřebí hory jsou díky své poloze a členitosti ideálním místem pro milovníky turistiky, cykloturistiky nebo běžek. Celý region je protkán sítí značených turistických tras a cyklostezek, v zimě se zde strojově upravují běžecké trasy, které dále pokračují i v sousedním Polsku. Na nejvyšším vrcholku Žaltman (739 m n.m.) stojí stejnojmenná rozhledna, která nabízí výhled do širokého okolí. Turisty velmi oblíbená je tzv. „Panská cesta,“cesta táhnoucí se po hustě zalesněném hřebenu hor od Trutnova až po Hronov. Navštívit můžete také sluj proslulého loupežníka Lotranda. K odpočinku a občerstvení slouží Jestřebí bouda (Řehačka). Celým hřebenem se táhne linie opevnění s velkým počtem militárních útvarů, která byla zbudována před druhou světovou válkou. RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ Malé městečko ležící v malebné Rtyňsko-Svatoňocké kotlině v podhůří Jestřebích hor bylo v roce 1775 centrem selského povstání. Tyto selské bouře připomíná socha rychtáře Antonína Nývlta, která je zapsána na seznamu kulturních památek. Dominantu města tvoří dřevěná zvonice z roku 1544. Navštívit zde můžete také museum. Za zhlédnutí stojí socha krále Davida od známého sochaře Matyáše Bernarda Brauna. Rozvoj města ovlivnila v minulosti těžba černého uhlí. Této tematice se věnují naučné stezky, které vycházejí ze Rtyně a Malých Svatoňovic. Panorama Krkonoš si můžete prohlédnout z dřevěné vyhlídkové věže, která je spolu s dětským hřištěm součástí odpočinkové zóny čerpací stanice. BABIČČINO ÚDOLÍ Babiččino údolí a zámek Ratibořice je známý především z knihy Babička od B. Němcové a patří k nejnavštěvovanějším výletním místům v našem regionu. Projděte se údolím řeky Úpy, navštivte zámek a prohlédněte si Staré bělidlo, Viktorčin splav, Ludrův mlýn nebo pomník babičky s dětmi. V Babiččině údolí se celoročně pořádá řada kulturních akcí. Dvakrát ročně zde „ožívají“ postavy z knihy Babička. ZOO DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM ZOO ve Dvoře Králové patří mezi největší zoologické zahrady v ČR a je největším chovatelem afrických zvířat v celé Evropě. Jako jediná zoologická zahrada v ČR nabízí svým návštěvníkům možnost navštívit v letních měsících Africké safari. Veřejnost se tak může projet speciálně upravenými patrovými autobusy, nově i ve vlastním autě, mezi volně vypuštěnými zvířaty. Zažijete výlet do africké divočiny, kde kolem vás budou volně pobíhat stáda zeber a antilop.  

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,5003733 E 16,0910607

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Jak se k nám dostanete? Z náměstí ve Rtyni v Podkrkonoší pojedete směr Hronov po silnici č.567. Asi po dvou kilometrech podjedete železniční most, za kterým odbočíte doleva. Podle žel. trati pojedete až k vlakové zastávce a dáte se nahoru a doleva. Parkování u objektu. Využít můžete pravidelných vlakových (Rtyně v Podkrkonoší zastávka; 100m) a autobusových spojů (500m). houbaření, kino, lov, rybolov fitness

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 8 Kč / noc / hrazen vždy