Fulltextové vyhledávání
K hotelu patří travnatá pláž s pozvolným přístupem do vody. Smíšené lesy lákají k dlouhým procházkám a sbírání lesních plodů a hub. Pokud toužíte navštívit nějaké historické nebo kulturní památky najdete jich v okolí hotelu velké množství. Hotel Měřín s celoročním provozem nabízí své služby široké veřejnosti. Díky svému vybavení je vhodný pro kongresovou turistiku, společenské akce, rodinnou dovolenou, sportovní i wellness pobyty. Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrum. Dále můžete využít nabídky služeb víceúčelové kryté sportovní haly a bowlingové herny. V letním období jsou pro Vás připraveny venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol. V ceně ubytování na hotelu je zahrnut volný vstup do aquacentra. V ceně ubytování v chatce je v hlavní sezóně (24. 6. - 25. 8.) při min. délce pobytu 7 nocí, zahrnut vstup do aquacentra 2 x za pobyt na 90 min. Ubytovací kapacita hotelu je 192 lůžek v komfortních nekuřáckých pokojích.K standardnímu vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televizor, chladnička, trezor, předokenní rolety a telefon. Moderně zařízené pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2010. Krásná vyhlídka z balkónů na vodní nádrž Slapy nebo na les obklopující hotel uchvátí téměř každého klienta. Hostům je k dispozici zdarma wifi připojení k internetu. Pokoje· 75 dvoulůžkových (41 pokojů má k dispozici vysouvací přistýlku)· 10 třílůžkových Pokoje jsou klientům k dispozici v den příjezdu od 12 hodin, v den odjezdu je pokoje nutné uvolnit do 10 hodin.Za poplatek je možné jednorázové naplnění minibaru.
Hotel Měřín leží na pravém břehu Slapské přehrady cca 60 km jižně od Prahy. Ideální podmínky pro koupání, vodní sporty, rybaření i turistiku z hotelu činí oblíbený cíl pro návštěvníky Slap. V ceně ubytování je již zahrnut vstup do aquacentra hotelu.
Smíšené lesy lákají k dlouhým procházkám a sbírání lesních plodů a hub. Pokud toužíte navštívit nějaké historické nebo kulturní památky najdete jich v okolí hotelu velké množství - zámek Konopiště a Jemniště, Dobříš, Golf Park Slapy aj.