Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Brdy » Příbram » Penzion Asoft

Penzion Asoft

 (PR3166)
Max. 14 osob, 4 pokoje
Skvělé  9,0 z 10
podle 41 recenzí
Max. 14 osob, 4 pokoje

Penzion Asoft- ubytování v centru Staré Příbrami na náměstí T.G.Masaryka. Kapacita je 20 osob ve 2- 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou prostorné, po domluvě je možnost přistýlek. Část pokojů je vybavena vlastní kuchyňou a sociálním zařízením, část mimo pokoj.Většina pokojů je vybavena sociálním zařízením, část mimo pokoj. K dispozici je vybavená kuchyňka, v apartmánech je kuchyňka přímo na pokoji. WI-Fi, TV, Lednice, Mikrovnné trouby, kolárna, v suterénu učebna - přednáškový sál. Certifikace " Cyklisté vítáni ". Zhruba 50-100m od Penzionu, jsou obchody, restaurace, pošta, infocentra, městská policie, nemocnice, servis kol.Možnost parkování na náměstí  T.G.Masaryka. Placené parkovné na Nám.T.G.M je pouze ve všedních dnech od 8-16 hod.V penzionu je výtah, bezbariérový přístup možno zajistit, V pokojích je možnost připojení k Wi-Fi, TV, možnost zapůjčení PC, notebookuu, vybavené kuchyňky.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

výtah, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Káva, čaj je k dispozici, po domluvě je možné zajistit snídani. restaurace (50 m)

Okolí

Popis lokality

Penzion Asoft nabízí ubytování v centru Staré Příbrami na náměstí T.G.Masaryka. Kapacita je 20 osob ve 2- 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou prostorné, po domluvě je možnost přistýlek. Většina pokojů je vybavena sociálním zařízením, část mimo pokoj. K dispozici je vybavená kuchyňka, v apartmánech je kuchyňka přímo na pokoji. WI-Fi, TV, Lednice, Mikrovnné trouby, kolárna, v suterénu učebna - přednáškový sál. Certifikace " Cyklisté vítáni ". Zhruba 50-100m od Penzionu, jsou obchody, restaurace, pošta, infocentra, městská policie, nemocnice, servis kol.
Zhruba do 50-100m od nás jsou 3 infocentra - Knihovna Jana Drdy, OHK, Městský úřad. Pošta, lékárny, Městská policie, banky, bankomaty, restaurace, jídelny, obchody, 2 prodejny jízdních kol s opravnami.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,6884722 E 14,0104677
Místo: Příbram
Region: Brdy
Okres: Příbram

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Pracovní dny 8-17 hod. NON-STOP na tel. Zastávka autobusů - 200 m Vlakové mádraží - 630 m vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky