Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Polabí » Poděbrady » Pension Fontána

Pension Fontána

 (PR2799)
Max. 26 osob, 9 pokojů
Naprosto výjimečné  9,7 z 10
podle 271 recenzí
Max. 26 osob, 9 pokojů

Pension Fontána je umístěn v centru města Poděbrady s výhledem na lázeňský park. Nabízíme příjemné ubytování v moderním pensionu. Na každém pokoji je sprcha, WC, lednice, SAT TV, ručníky a WIFI zdarma. V pensionu je k dispozici dětská postýlka zdarma. Penzion je nekuřácký. V okolí je možnost provozovat sporty jako je cyklistika, in-line bruslení, golf, tenis, squash, fitness nebo plavání v aquaparku Kolín. Můžete si také užívat procházek parkem a polabskou přírodou nebo pohody lázeňského města.  Parkování je zajištěno u penzionu. Max. však pro automobily do váhy 2 tun. Parkování pro větší vozidla je nutná řešit telefonicky po dohodě s recepcí.  Každý pokoj je vybaven vlastním moderním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a WC (s ručníky), lednicí a TV (digitální SAT). Ze všech pokojů situovaných v průčelí pensionu je výhled do parku, z pokojů na opačné straně domu je výhled do zahrady.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

směnárna, pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V bezprostřední blízkosti penzionu je množství výtečných restaurací či jednoduchých stravoven, např: - jídelna Hotelové školy, kde je možno si objednat i snídaně - restaurace Alegro, která poskytuje ubytovaným v našem penzionu slevu bar (330 m), cukrárna (350 m), kavárna (100 m), pivnice (350 m), pizzerie (350 m), restaurace (350 m), snack bar (100 m), vinárna (250 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, beachvolejbalový kurt, billiard, bowling, golf, horolezectví, minigolf, squash/ricochet, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt

Popis lokality Poděbrady a okolí

Pension Fontána je umístěn v centru města Poděbrady s výhledem na lázeňský park. Nabízíme příjemné ubytování v moderním pensionu.
Chcete prožít klidnou dovolenou, aktivní víkend nebo dámskou/pánskou jízdu v centru Poděbrad, s výhledem na lázeňský park? Relaxujte. Proložte svůj pobyt lázeňskou kúrou v podobě léčebné koupele nebo uvolňující masáže. Poté můžete navštívit vyhlášený lázeňský park, kde zejména  v době lázeňské sezóny probíhají četné kulturní  i koncertní programy. Poznávejte. Projděte se po lázenské kolonádě, od náměstí k nádraží, podél historických květinových hodin. Cestou se můžete zastavit v jedné z mnoha kaváren a užít si příjemně volného dne. Sportujte. Využíjte vyhlášené cyklostezky podél Labe, zvláště pak na kolečkových bruslích. I další turistické trasy jsou tím pravým aktivním odpočinkem. Ani příznivci golfu, tenisu, squashe a dalších sportů nepřijdou v Poděbradech zkrátka. V létě se můžete koupat v písčitém koupališti Na Jezeře. V případě nepříznivého počasí navštivte Prahu, jejíž dostupnost po dálnici je 30 min., nebo můžete využít častého vlakového, či autobusového spojení. Moderní aquapark ve dvacet kilometrů vzdáleném Kolíně je další alternativou. Příznivci golfu mohou zkusit jedno z nejhezčích 18 jamkových hřišť v Čechách, včetně výukové louky s instruktorem. K dispozici jsou tenisové kurty místního oddílu, nebo squash centrum, fitness centrum, minigolfové hřiště, volně přístupný skatepark.Moderní aquapark ve dvacet kilometrů vzdáleném Kolíně je další alternativou. Příznivci golfu mohou zkusit jedno z nejhezčích 18 jamkových hřišť v Čechách, včetně výukové louky s instruktorem. K dispozici jsou tenisové kurty místního oddílu, nebo squash centrum, fitness centrum, minigolfové hřiště, volně přístupný skatepark. Zájemci o jízdu na koni mohou využít služeb poděbradského jezdeckého klubu. K rybolovu láká řeka Labe, případně Jezero. Turistickým cílem, je procházkou podél Labe jeho soutok s Cidlinou a dále zbytky historického hradiště Slavníkovců v Libici nad Cidlinou. Na této trase se můžete svézt motorovým vláčkem, případně restaurační lodí Král Jiří. Za shlédnutí stojí také poděbradský zámek s nově rekonstruovanými prostorami památníku krále Jiřího z Poděbrad. Milovníkům historie se nabízí návštěva Polabského muzea i skanzenu v nedalekém Přerově nad Labem. Nákupní centrum Albert je od pensionu vzdáleno 50 metrů - má otevřeno 7 dní v týdnu.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.1445604N, 15.1164084E
Místo: Poděbrady
Region: Polabí
Okres: Nymburk

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepci přímo v pensionu nemáme, ubytování je na telefonu + 420 774 334 440. Pro osobní vozy poskytujeme parkovací místa na vlastním pozemku zdarma.  Parkovací místa pro velké nákladní vozy nemáme. Autobusové a vlakové nádraží je cca 8 minut chůze po kolonádě. V den příjezdu Vás očekáváme mezi 15. a 19. hod.  Jelikož nemáme v pensionu recepci, zavolejte nám prosím nejméně 15 minut před příjezdem. Vzhledem k poloze pensionu ve vnitřní zóně lázní Vás prosíme, abyste po dobu pobytu zanechali své čtyřnohé mazlíčky a ostatní zvířátka doma. Během pobytu je možno uschovat Vaše jízdní kola v prostorách pensionu.  Děti do 3 let nemají nárok na lůžko zdarma. Ceny zahrnují lázeňský poplatek (15Kč) i ubytovací poplatek (6Kč) Městskému úřadu Poděbrady.Pokud jste si k pobytu přiobjednali služby (masáže, koupele, zábaly a další), tak Vám jsou rezervovány v Královských lázních na adrese: Jiřího náměstí 4/5. Týden před nátupem Vám lázně zašlou časový harmonogram procedur. Pokud máte preferovaný termín a čas, rádi Vám vyjdeme vstříc, pokud nám tuto informaci sdělíte alespoň týden do nástupu. Je nutno uhradit 30% celkové ceny ubytování do 3 dnů po vytvoření rezervace. Pokud jste si k pobytu přiobjednali služby (masáže, koupele, zábaly a další), tak Vám jsou rezervovány v Královských lázních na adrese: Jiřího náměstí 4/5. Týden před nátupem Vám lázně zašlou časový harmonogram procedur. Pokud máte preferovaný termín a čas, rádi Vám vyjdeme vstříc, pokud nám tuto informaci sdělíte alespoň týden do nástupu. Doplatek se hradí při příjezdu. Omlouváme se, ale platební karty v pensionu nepřijímáme. Storno podmínky: Uhrazená záloha snížená o manipulační poplatek 150 Kč/osoba je vratná do osmi dnů před dnem příjezdu. Při stornování v době kratší než osm dní před dnem příjezdu se záloha nevrací. Uvolnění pokoje je nutné nejpozději do 10 hod. v den odjezdu. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, jízda na koni, kino, noční klub, park, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, koupele, masáže, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 30 Kč / noc / hrazen vždy