Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Planá nad Lužnicí » Hotel Lužnice

Hotel Lužnice

 (PR4365)
Max. 10 osob, 6 pokojů
Fantastické  9,1 z 10
podle 36 recenzí
Max. 10 osob, 6 pokojů

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 26 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma. V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu. V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce. V celém hotelu je také hostům poskytnut bezplatný přístup k internetu (WIFI). Platba v hotelu může probíhat v hotovosti CZK, akceptujeme také platbu kreditními kartami (Visa, JCB, Maestro, Maestro, Diners). Psům ani jiným zvířatům není povolen vstup do ubytovacích prostor hotelu. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště. Komfortní a útulné pokoje v klidném prostředí s možností výhledu na řeku vybavené postelemi standardní velikosti. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, s vlastní koupelnou. Pokoje v 1. a 2. patře jsou dostupné výtahem, který je umístěn u recepce, nebo po schodišti. Samozřejmostí je i plochá LCD televize s více než 40 českými i zahraničními programy, přístup k internetu zdarma, fén, toaletní potřeby, telefon. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj včetně bezbariérové koupelny. Typy pokojů: 5 x single room / jednolůžkový pokoj 9 x twin room / dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky 11 x double room / dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí 1 x triple room / třílůžkový pokoj Ceny zahrnují snídani, DPH a poplatek městu. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

výtah, trezor, klimatizace, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu. V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce.  bar v objektu, cukrárna (10 m), kavárna (10 m), pivnice v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, bowling, golf, šipky, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 26 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování  je pro hotelové hosty zdarma.
Hotel Lužnice se nachází na pravém břehu řeky Lužncie. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště. Pro milovníky historie je možnost navštívit také historický Tábor s mnoha památkami a zajímavostmi jako je např. Husitské muzeum, Muzeum čokolády a marcipány, Strašidelné podzemí atp.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,3526666 E 14,7055598
Region: Jižní Čechy
Kraj: Jihočeský
Okres: Tábor

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Provozní doba recepce:  Pondělí - Neděle: 7:00 - 18:00 Check-in: 14:00 - 18:00 (při pozdějším příjezdu je nutné kontaktovat recepci předem) Check-out: 10:00 Sezimovo Ústí 3 km Tábor 5 km České Budějovice 50 km Český Krumlov 80 km Praha 90 km Wien 200 km Zhruba 200m od hotelu se nachází zastávka městské autobusové dopravy, která spojuje Planou nad Lužnicí s městy Sezimovo Ústí a také historickým Táborem. dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, rybolov, vlaková zastávka fitness, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB

Poplatky