Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Brněnsko » Ostopovice » On Air Hotel

On Air Hotel

 (PR1410)
Max. 27 osob, 10 pokojů
Skvělé  8,6 z 10
podle 51 recenzí
Max. 27 osob, 10 pokojů

On Air Hotel se nachází na klidném místě 1 kilometr (minuta jízdy) od Brna a nabízí kvalitní ubytování za rozumné ceny. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 2 jednolůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek. Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada. Automobily je možné parkovat zdarma vedle hotelu nebo na placeném uzavřeném parkovišti s vyhrazeným parkovacím stáním. Hotelová zahrada, gril, internet zdarma, nekuřácké prostředí, úschovna jízdních kol, platba za ubytování předem na účet nebo v hotovosti při předání pokoje. On Air Hotel Ocení kromě firemní klientely také rodiny s dětmi a zájemci o turistiku. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 1 jednolůžkový pokoj, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada. Vybavení všech pokojů - televizor s dálkovým ovladačem, kabelová televize Wi-Fi, připojení k internetu, kabelové připojení k internetu, nábytek, lůžka, skříně, křesla, stolek, noční stolky, lampičky, toaleta, sprchový kout, umyvadlo.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
250 m od hotelu se nachází výborná místní restaurace. restaurace (100 m), vinárna (200 m), zahrádka (100 m)

Okolí

Popis lokality

On Air Hotel se nachází na klidném místě 1 kilometr (minuta jízdy) od Brna a nabízí kvalitní ubytování za rozumné ceny. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 2 jednolůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek. Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada. Automobily je možné parkovat zdarma vedle hotelu nebo na placeném uzavřeném parkovišti s vyhrazeným parkovacím stáním.
V okolí hotelu naleznete místní restauraci vzdálenou 245 m, dále obchod s potravinami, který je vzdálen 100 m od hotelu, případně hypermarket Tesco 4,6 km. Navštívit lze například přírodní park Bobrava vzdálený 6,2 km automobilem, případně 60ti minutovou procházkou lesem. Dále je možné navštívit hrad Špilberk (9,8 km), vilu Tugendhat (13 km), hrad Veveří (24km). Brněnské výstaviště je vzdálené 7,5 km. Případně je možná relaxační procházka do lesa, který je dostupný do 150 m od hotelu.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,1629943 E 16,5399105
Místo: Ostopovice
Region: Brněnsko
Okres: Brno-venkov

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 17:30
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 17:30-21:30 hod Na zastávku autobusů je to 190 metrů. Hlavní vlakové a hlavní autobusové nádraží je vzdálené 7,2 km. K relaxaci lze využít také prostornou zahradu, která se nachází za hotelem. Na zahradě je také zdarma pro hosty k dispozici velký altán s venkovním posezením a grilem. K dispozici je také dětské pískoviště. dětské hřiště

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 3 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy
Ubytovací poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy