Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Podyjí » Oslnovice » PANELCZ.cz

PANELCZ.cz

 (PR5252)
Max. 33 osob, 5 pokojů
Fantastické  9,2 z 10
podle 35 recenzí
Max. 33 osob, 5 pokojů

V malebné lokalitě Vranovské přehrady zvané "Chmelnice", leží penzion Pod Cornštejnem, známý též jako "Panel".  Samostatné apartmány s restaurací, přístupem k vodě a možností sportovního a turistického vyžití nabízí pobyt pro individuály i rodiny s dětmi. Objekt leží v besprostřední blízkosti písčité pláže (cca 50 m) a je z něj překrásný výhled na stejnojmennou zříceninu hradu Cornštejn.  Vranovská přehrada je ideální prostředí pro slunění, koupání, věnování se vodním sportům, cyklistice a turistice.  Připraveno je pro vás 5 nově zrekonstruovaných, samostatných a plně vybavených apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. V areálu se nachází obchod se základním sortimentem jak potravin, tak drogérie. Na venkovní zastřešené zahrádce se může usadit až 100 lidí.  Připraveno je pro vás 5 nově zrekonstruovaných, samostatných a plně vybavených apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.  Nabídnout si můžete z dvou čtyřlůžkových a dvou pětilůžkových apartmánu. Pro větší skupiny je zde k dispozici i 11-ti lůžkový apartmán.   Kadžý apartmán má své vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), fén. Dále zcela vybavenou kuchyň (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice dvouplotýnkový vařič, lednice s mrazákem, kuchyňské nádobí)   a relaxační kout s pohodlnou sedačkou s výhledem na Vranovskou přehradu.  V pokojích naleznete pohodlné postele, skříně s věšáky a velké zrcadlo.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Vedle apartmánů se nachází zastřešená terasa s kioskem. Zde je pro vás každý den připraveno polední MENU či si můžete vybrat z našeho jídelního lístku. bar v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
šipky
Popis lokality

V malebné lokalitě Vranovské přehrady zvané "Chmelnice", leží penzion Pod Cornštejnem, známý též jako "Panel".  Samostatné apartmány s restaurací, přístupem k vodě a možností sportovního a turistického vyžití nabízí pobyt pro individuály i rodiny s dětmi. Objekt leží v besprostřední blízkosti písčité pláže (cca 50 m) a je z něj překrásný výhled na stejnojmennou zříceninu hradu Cornštejn. 
Objekt leží v besprostřední blízkosti písčité pláže (cca 50 m). Má přímý pohled na překrásný výhled na stejnojmennou zříceninu hradu Cornštejn. Vranovská přehrada je ideální prostředí pro slunění, koupání, věnování se vodním sportům, cyklistice a turistice. Bítov - 8 km Zřícenina hradu Cornštejn - 6 km.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,9334134 E 15,710016
Místo: Oslnovice
Region: Podyjí
Okres: Znojmo

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 10:00 - 22:00 Autobusová zastávka cca 2 km (Oslnovice). Venkovní zastřešená teráska disponuje 20-ti sety stolu s lavicemi. Celková kapacita terasy je více než 100 míst. Mimo jiné, je zde umístěno pódium, kde probíhají v létě různé vystoupení či zábavy. Před pódiem samozřejmně nechybí ani místo k tanci :-) K terase patří i herna, ve které naleznou zábavu především děti, ale kdo znás není po nějaké té skleničce jako dítě..? :-) V této herně jsou umístěny šipky, stolní fotbálek, silový automat - boxér a jiné.... Před samotnou terasou je umístěno ohniště, kde je možno ugrilovat steaky, či pouze opéct klasický špekáček. diskotéka, park, rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 120 Kč / noc / při využití