Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Opavsko » Opava » Wellness Hotel Opava

Wellness Hotel Opava

 (PR1513)
Max. 15 osob, 9 pokojů
Velmi dobré  8,5 z 10
podle 26 recenzí
Max. 15 osob, 9 pokojů

Moderní čtyřhvězdičkový Wellness hotel Opava se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se nachází parkoviště střežené kamerovým systémem. Součástí budovy je hotelová restaurace s italskou kuchyní orientovaná na večerní provoz a nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar. Wellness centrum zahrnuje dvě sauny – finskou a parní, dále pak komfortní vířivku, kneippův chodník a netradiční chromoterapii, tedy terapii barevným světlem. Hotelovým hostům je poskytován vstup do wellness centra v době od 19:00 do 22:00 zcela zdarma, včetně zapůjčení SPA setu. Ke zdravému životnímu stylu bezpodmínečně patří také dostatek pohybu. Wellness hotel Opava je skvělým výchozím bodem pro řadu sportovních aktivit. Na své si zde přijdou milovníci pěší chůze, in-line bruslení, běhu, Nordic walkingu či jízdy na kole. To vše v prostorných a půvabných městských sadech a blízkém okolí. Návštěvníci mohou rovněž využít městské venkovní koupaliště nacházející se přímo u hotelu. V bezprostřední blízkosti objektu je autobusová zastávka městské hromadné dopravy. Při nepřízni počasí nebo k večernímu posezení je možno využít společenské místnosti, kde se nachází billiard a jukebox. Wellness hotel Opava je ideální místo nejen pro Váš pobyt, ale i pro uspořádání firemních, společenských či sportovních akcí. Vybavení pokojů: 2 postele nadstandardní velikosti 100 x 220 cm se střední uličkou nebo uspořádané jako manželské dvojlůžko, 2 noční stolky s policemi, konferenční stolek a 2 polokřesla, psací stůl se skříňkou, koupelna s příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC, vysoušeč vlasů), šatní skříň se zrcadly, box na kufry. Ve každém pokoji je bezplatné wifi připojení, zabudovaný minibar a příruční trezor.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

pokojový servis, výtah, praní / žehlení, trezor, klimatizace, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Restaurace Opava se nachází přímo v objektu a nabízí příjemné posezení v moderně a vkusně zařízeném interiéru. Restaurace se specializuje na italské speciality, které Vám připraví rodilí Italové.  Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Její součástí je plně vybavený salónek s kapacitou 45 míst vhodný pro uspořádání firemních i soukromých akcí. bar v objektu, cukrárna (1000 m), internetová kavárna v objektu, kavárna v objektu, pivnice (1000 m), pizzerie v objektu, restaurace v objektu, vinárna (1000 m), zahrádka (500 m)

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, golf, stolní tenis, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se nachází parkoviště střežené kamerovým systémem. Součástí budovy je hotelová restaurace s italskou kuchyní orientovaná na večerní provoz a nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar.  Hotelovým hostům je poskytován vstup do wellness centra v době od 19:00 do 22:00 zcela zdarma.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,9499967 E 17,8808781
Místo: Opava
Region: Opavsko
Okres: Opava

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je otevřena 24 h denně. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kasíno, kino, noční klub, rybolov, vlaková zastávka kadeřnictví/salón krásy, masáže, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 21 Kč / noc / hrazen vždy