Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Haná » Olomouc » Penzion Olomouc

Penzion Olomouc

 (PR1412)
Max. 16 osob, 5 pokojů
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 75 recenzí
Max. 16 osob, 5 pokojů

Hledáte ubytování  Olomouci  na služební cestě, dovolené nebo na víkendový pobyt? Nabízíme komfortní ubytování s příjemnou rodinnou atmosféru i cenou v klidné části města Olomouc-Holice.V nově otevřeném Penzionu-ubytování v soukromí. K dispozici jsou čtyři prostorné a luxusně vybavené pokoje a tři apartmány až pro 8 osob,každý s vlastním sociálním zařízením.Vybavení pokojů lednička,minibar,plazmová televize,rychlovarná konvice,základní gastro vybavení,vysoušeč vlasů,WiFi připojení k internetu zdarma,káva a čaj zdarma mikrovlnná trouba.Na ,dětská postýlka a židlička,hračky. U vchodu uzamykatelné skříňky s hygienickou domácí obuví.Zajistíme i drobný nákup na další služby dle požadavku klienta.Parkování možné před domem zdarma nebo v jeho těsně blízkosti.Ubytování se nachází cca 300m od autobusové zastávky MHD a dalších spojů,časté spojení z centra města i zpět, zdarma autobus do obchodního centra Olympie). Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Pokud máte  specifické požadavky,obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem najdeme ideální řešení. Jsme schopni uspokojit speciální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.             Nově otevřené ubytování v soukromí ,luxusně vybavené pokoje o velikosti pokojů až 25m2 uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Hledáte ubytování  Olomouci  na služební cestě, dovolené nebo na víkendový pobyt? Nabízíme komfortní ubytování s příjemnou rodinnou atmosféru i cenou v klidné části města Olomouc-Holice.V nově otevřeném Penzionu-ubytování v soukromí. K dispozici jsou čtyři prostorné a luxusně vybavené pokoje a tři apartmány až pro 8 osob,každý s vlastním sociálním zařízením.Vybavení pokojů lednička,minibar,plazmová televize,rychlovarná konvice,základní gastro vybavení,vysoušeč vlasů,WiFi připojení k internetu zdarma,káva a čaj zdarma mikrovlnná trouba.Na ,dětská postýlka a židlička,hračky. U vchodu uzamykatelné skříňky s hygienickou domácí obuví.Zajistíme i drobný nákup na další služby dle požadavku klienta.Parkování možné před domem zdarma nebo v jeho těsně blízkosti.Ubytování se nachází cca 300m od autobusové zastávky MHD a dalších spojů,časté spojení z centra města i zpět, zdarma autobus do obchodního centra Olympie). Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Pokud máte  specifické požadavky,obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem najdeme ideální řešení. Jsme schopni uspokojit speciální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, praní / žehlení, trezor, klimatizace, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Snídaně na vyžádání 125,Kč bar (200 m), cukrárna (400 m), kavárna (400 m), pivnice (100 m), pizzerie (300 m), restaurace (300 m), zahrádka (100 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, billiard, bowling, golf, lyžařský vlek, minigolf, šipky, squash/ricochet, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Hledáte ubytování  Olomouci  na služební cestě, dovolené nebo na víkendový pobyt? Nabízíme komfortní ubytování s příjemnou rodinnou atmosféru i cenou v klidné části města Olomouc-Holice.V nově otevřeném Penzionu-ubytování v soukromí. K dispozici jsou čtyři prostorné a luxusně vybavené pokoje a tři apartmány až pro 8 osob,každý s vlastním sociálním zařízením.Vybavení pokojů lednička,minibar,plazmová televize,rychlovarná konvice,základní gastro vybavení,vysoušeč vlasů,WiFi připojení k internetu zdarma,káva a čaj zdarma mikrovlnná trouba.Na ,dětská postýlka a židlička,hračky. U vchodu uzamykatelné skříňky s hygienickou domácí obuví.Zajistíme i drobný nákup na další služby dle požadavku klienta.Parkování možné před domem zdarma nebo v jeho těsně blízkosti.Ubytování se nachází cca 300m od autobusové zastávky MHD a dalších spojů,časté spojení z centra města i zpět, zdarma autobus do obchodního centra Olympie). Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Pokud máte  specifické požadavky,obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem najdeme ideální řešení. Jsme schopni uspokojit speciální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.  
Krajské město Olomouc leží v srdci Hané a je druhou nejrozsáhlejší rezervací České republiky. V dnešní době patří k nejvýznamnějším moravským metropolím a je pokládáno za kulturní, společenské i sportovní centrum Moravy. V historii bylo jedním z královských měst a pyšní se obsáhlou historií, do které se zapsalo i množství známých osobností. Nachází se zde i druhá nejstarší univerzita České republiky – Univerzita Palackého, která byla založena v roce 1573. Olomouc se rozprostírá na ploše 103,4 km2 a je 6. největším městem v ČR s 99 529 obyvateli. Sídlí zde starobylé univerzity, arcibiskupství, muzea, divadla i Moravská filharmonie. Ve městě jsou rozsáhlé parky, které slouží k relaxaci, dále se zde nachází velká zoologická zahrada, aquapark, plavecký stadion nebo přírodní areál Litovelského Pomoraví s cyklostezkami a další. Tradičním produktem pocházejícím z Olomouckého kraje jsou Olomoucké tvarůžky. Olomouc je vyhledávaným střediskem mezinárodních konferencí a nejrůznějších festivalů. Patří sem například Academia film Olomouc (AFO), která je nejstarším festivalem zabývajícím se soustavným mapováním populárně-vědeckého a dokumentárního filmu v České republice. AFO byl založen roku 1966 a jeho hlavním pořadatelem je Univerzita Palackého v Olomouci. Další významnou akcí, která přiláká každoročně několik desítek tisíc návštěvníků je Flora Olomouc. Výstavy a veletrhy se konají na místním výstavišti. Mezinárodně uznávaná je přehlídka špičkových výpěstků květin, okrasných dřevin, zahradní architektury a vazačství. Roku 1958 se v tomto areálu konala první výstava s názvem „Výstava květin podniků místního hospodářství“. Z dalších oblíbených akcí lze jmenovat Podzimní festival duchovní hudby či Mezinárodní varhanní festival nebo také Beerfest, tradiční Litovelský Otvírák a Flamenco festival.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,5763918 E 17,2992959
Místo: Olomouc
Region: Haná
Kraj: Olomoucký
Okres: Olomouc

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Vážení hosté! Děkujeme, že jste si vybrali náš PENZION OLOMOUC Z důvodu prodloužení doby recepce dosud 17,00-20,00 hodin a tedy maximálního zvýšení komfortu ubytování je náše PENZION přestaven na koncept SAMOOBSLUŽNÉHO UBYTOVÁNÍ-SELF-SERVICE. Téměř vše, od rezervace přes platbu, check-in/check-out, či zaslání vstupního kódu probíhá elektronicky. Proto zde například nenaleznete nonstop standardní recepci. K hladkému průběhu ubytování je nutné přijmout vstupní kód do budovy. Po zadání kódu si otevřete hlavní dveře budovy,poté prosím o přezutí papuče v máte boxu s totožným číslem pokoje, klíč od pokoje je ve dveřích Vašeho pokoje.Nekuřácké pohodlné, čisté, komfortně zařízené pokoje nebo apartmány uspokojí i ty nejnáročnější klienty cestující obchodně, kulturou či na dovolenou. Ve všech pokojích s koberci žádáme o přezutí papuče poskytneme hostům ZDARMA k dispozici je minibar za poplatek,varná konvice,gastro vybavení,mikrovlnná trouba,TV,WIFI, káva, čaj je ZDARMA. Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Vstupní kód Vám přijde v den Vašeho příjezdu přímo na tento e-mail na vyžádání formou SMS. Snídaně bude pro hotelové hosty servírovány na pokoj jako dosud v domluvený čas pracovní dny 7,30-10,00 dny pracovního volna a svátky 8,00-10,00 hodin V případě rezervace se snídaní Vás požádáme o čas a výběr snídaně,V případě dřívějšího odjezdu Vám po domluvě nachystáme balíček.Parkování na veřejné ulici před penzionem nebo v jeho těsně blízkosti maximálně bezpečné.V případě jakýchkoliv dalších dotazů či nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním příjemného pobytu, Robert a Lenka Šálkovi +420 723 083 622,+420 602 714 805 Autobusy MHD Olomouc linky číslo 19,12 a další příměstské spoje Objevte kouzlo druhého nejhistoričtějšího města v České republice,nebo podnikněte výlety po krásné Hané. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, jízda na koni, kasíno, kino, letiště, noční klub, vlaková zastávka fitness, jóga, kadeřnictví/salón krásy, koupele, masáže, parní sauna, solárium, solná komora, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 28 Kč / noc / hrazen vždy