Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Nové Syrovice » Penzion Grasel
Max. 51 osob, 15 pokojů
Fantastické  9,5 z 10
podle 886 recenzí
Max. 51 osob, 15 pokojů

Penzion byl v roce 2012 celý zrekonstruován. Nabízíme Vám nově vybavené pokoje se sociálním zařízení v 1lůžkovém, 2 lůžkovém pokoji s možností přistýlky, 3 lůžkovém pokoji, 4lůžkovém a 5lůžkovém pokoji.  Vybavení - televizor, wifi, trezor, lednice. Dále nabízíme úschovnu kol. Můžete vyzkoušet i vyhřívaný krytý bazén. Každý pokoj má své sociální zařízení. Vše je nově zrekonstruované a vybavené. Pokoje jsou vybaveny televizorem, wifi, lednicí, trezorem. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o penzionu

trezor, úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Vlastní restaurace. Nabízíme celodenní stravování = snídaně, obědy, večeře. Můžete si vybrat z denního menu od Pondělí až do Neděle nebo ze stálého jídelního lístku. Aktuální menu a stálý jídelní lístek najdete na našich webových stránkách www.penzion-grasel.cz bar v objektu, pivnice v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
šipky, stolní hry, střelnice, tenisový kurt

Popis lokality Nové Syrovice a okolí

Penzion se  nachází v klidném venkovské prostředí cca 4 km od města Moravské Budějovice. Příjemné prostředí pro využítí cyklostezek nebo návštěvy Vranovské přehrady, Bítova nebo historického města Znojma. Nabízíme úschovnu kol a krytý vyhřívaný bazén.
Okolní příroda je velmi malebná, nejlepší je využít cyklistiku nebo pěší tůru. Z Nových Syrovic je to cca 15 km na Bítov (rekreační oblast) nebo na Vranovskou přehradu.V létě můžete využít letní koupaliště v Moravských Budějovicích = cca 5 km. Navštívit různé památky v okolí nebo si zajet do historického města Znojma = cca 25 km, které leží u hranic s Rakouskem.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.0176300N, 15.7734549E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Pondělí - Čtvrtek 10:00 - 21:30, Pátek - Sobota 10:00 - 24:00, Neděle 10:00 - 21:30. Recepce se nachází přímo v restauraci. V Nových Syrovicích se v roce 1790 narodil zbojník Johan George Grasel (Jan Jiří Grázl). Byl popraven ve Vídni roku 1818. V okolí jsou stezky, kde se schovával, kradl a loupil. Tyto stezky se táhnou až do města Slavonice a do Rakouska. Disco club Nixx - cca 5 km od našeho penzionu (Moravské Budějovice). Možnost zařízení taxi. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, noční klub, park, rybolov, vlaková zastávka masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 250 Kč / noc / při využití