Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Beskydy a Valašsko » Mosty u Jablunkova » Penzion U Ski Areálu

Penzion U Ski Areálu

 (PR5819)
Max. 25 osob, 8 pokojů
Naprosto výjimečné  9,7 z 10
podle 19 recenzí
Max. 25 osob, 8 pokojů

Penzion U Ski Areálu se nachází v oblasti trojmezí (hranice Slovenska, Polska a ČR), v obci Mosty u Jablunkova, kde se táhne Jablunkovský průsmyk oddělující Moravskoslezské Beskydy od Beskyd Slezských. Jeho poloha v blízkosti zimního Ski Areálu z něj činí ideální místo pro ubytování zájemců o zimní sporty. Také během letních měsíců poskytuje zázemí milovníkům přírody, zájemcům o turistiku a cykloturistiku a všem, kteří chtějí poznat krásy Beskyd a prožít aktivní dovolenou. Proč se ubytovat v penzionu U Ski Areálu: blízkost Ski Areálu pro využití zimních i letních sportů a dalších atrakcí, výborná dopravní dostupnost (auto, vlak, bus), blízkost k restauracím, obchodům, cukrárně, kostelu, možnost parkování v uzavřeném areálu penzion, internetové připojení WiFi, bezbariérový přístup, vybavení penzionu pro aktivní dovolenou (úschovna lyží a kol, venkovní posezení), výhodné ceny a služby pro skupiny a dlouhodobé pobyty a prostorné společenské místnosti s kamny a barem, kde si můžete ve večerních hodinách sami načepovat. Zaparkovat můžete na uzavřeném parkovišti hned před penzionem. K dispozici je celkem 9 parkovacích míst pro osobní automobily. Postaráme se i o parkovací místo pro váš autobus. U nás parkujete zdarma.     Penzion U Ski areálu nabízí 25 ubytovacích míst ve vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích. Ve všech pokojích je sociální zařízení, televize a připojení k internetu. Přízemí penzionu s jídelnou, terasou s krbem, venkovní terasou a dvěma pokoji je zcela bezbariérové.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o penzionu

úschovna kol a lyží, sauna, společenská místnost, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Snídaně jsou servírovány ve společenské místnosti. Každý host dostává k snídani obložený talíř dle výběru, vše ostatní je formou bufetu. Součástí snídaně jsou cereálie, domácí koláče, teplé i studené nápoje. U skupinových pobytů se celá snídaně podává formou bufetu. Čas podávání snídaní je od 8:00 do 10:00, výjimečně se může posunout. V letních měsících je možno snídat i na přilehlé terase nad potokem. Na oběd nebo večeři si můžete dojít do místních restaurací, všechny jsou od nás vzdálené 10 min chůze. Večeře se podává jenom u skupinových pobytů od 20 osob. bar v objektu, kavárna (840 m), restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
golf, lyžařský vlek, tenisový kurt

Popis lokality Mosty u Jablunkova a okolí

Penzion U Ski Areálu se nachází v oblasti trojmezí (hranice Slovenska, Polska a ČR), v obci Mosty u Jablunkova, kde se táhne Jablunkovský průsmyk oddělující Moravskoslezské Beskydy od Beskyd Slezských. Jeho poloha v blízkosti zimního Ski Areálu z něj činí ideální místo pro ubytování zájemců o zimní sporty.  

Podívejte se na mapu
GPS: 49.5305122N, 18.7561555E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření, kino, letiště, vlaková zastávka kadeřnictví/salón krásy

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy