Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Pojizeří » Mladá Boleslav » Pension Telephone

Pension Telephone

 (PR2014)
Max. 20 osob, 9 pokojů
Fantastické  9,4 z 10
podle 41 recenzí
Max. 20 osob, 9 pokojů

Penzion Telephone se nachází v klidné čtvrti a téměř v centru Mladé Boleslavi. V blízkosti penzionu se nachází Dětská a Klaudiánova nemocnice, Městské divadlo, bazén, autobusové nádraží, Staroměstské náměstí a Boleslavský hrad. Koncem roku proběhla kompletní reknsrukce koupelen a cekové oživení interiérů. V letních měsících můžete využít příjemného posezení v zahradě na terase. Konferenční místnost pro cca 20 osob. Možnost grilování a posezení na terase pod stromy, situované do zahrady. Hlídané parkování v areálu. Penzion není bezbariérový. V blízkosti se nachází i výrobce automobilů Auto Škoda a jeho muzea se širokou sbírkou automobilů, od počátků jejich výroby ve městě Mladá Boleslav. V blízklém okolí je pak možnost výletů na hrady, zámky a pískovcové skály, které jsou většinou součástí přírodní rezervace Český ráj. V pensionu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchou, televizí se satelitním připojením, ledničkou a připojením k Internetu. Specifikem našeho pensionu je třílůžkové apartmá s ledničkou, televizí se satelitním připojením, připojením k Internetu, vanou a WC. 

Internet
Internet
Ne
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ne Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Nelze
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Nebylo sděleno

Okolí

Popis lokality

Penzion Telephone se nachází v klidné čtvrti a téměř v centru Mladé Boleslavi. V blízkosti penzionu se nachází Dětská a Klaudiánova nemocnice, Městské divadlo, bazén, autobusové nádraží, Staroměstské náměstí a Boleslavský hrad.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,4181264 E 14,9069897

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, CS, CS, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, CS, Sphere, Diners Club Enroute, Sphere, Diners Club Enroute, CS, CS, GWC, CS, CS, Diners Club Enroute

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Ubytovací poplatek: 4 Kč / noc / hrazen vždy