Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Plzeňsko » Milínov » Farma Moulisových / Útulnoff

Farma Moulisových / Útulnoff

 (PR3813)
Max. 45 osob, 6 pokojů
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 465 recenzí
Max. 45 osob, 6 pokojů

Nabízíme ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 20 lůžek. Apartmán Josef, František a Jaroslav jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem s dřevěnou podlahou a v mezonetovém apartmánu Josef jsou umístěna stylová kachlová kamna s pecí. Dále nabízíme ubytování v nových apartmánech Bohumila a Kateřina, které se nacházejí v apartmánovém domku nedaleko našeho kravína. V těchto apartmánech si užijete více soukromí, dům je opatřen samostatnou oplocenou zahradou. Tyto apartmány jsou moderní a velmi komfortní na prostory. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. V celém penzionu je možnost připojení k internetu, hostům je také k dispozici gril na vyžádání a zahradní nábytek. Myslíme především na děti, celý penzion je proto nekuřácký nabízející veškeré zázemí pro ty nejmenší. Samozřejmostí je dětská postýlka, židlička či nočník, ale také hračky a knížky. Venku se mohou děti zhoupnout na houpačkách nebo zaskákat na velké trampolíně. Součástí penzionu je i maličká občasná restaurace s kapacitou 24 míst, vybavená velkým plátnem se zpětným projektorem. Ubytování je proto vhodné i pro pořádání různých seminářů, rodinných oslav apod. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti výběhů našich ovcí, koz a koní. Všechna naše zvířata vám budou milými společníky a dají vám zapomenout na stres všedního dne. Apartmán „Jaroslav“ - v penzionu na farmě č.p. 99, obývací pokoj s kuchyňským koutem + 2 x ložnice, 1x koupelna s wc, celkem až 8 lůžek. Apartmán „František“ - v penzionu na farmě č.p. 99, obývací pokoj s kuchyňským koutem + 1 x ložnice, 1x koupelna s wc, celkem až 5 lůžek. Variabilně lze přidat 2 ložnice (5 pevných lůžek) s koupelnou a wc z apartmánu „Josef“. Apartmán "Josef" - v penzionu na farmě č.p. 99, samostatný vchod s vlastní terasou, kuchyň s jídelnou, kachlovými kamny + 4 x ložnice, 2x koupelna s wc, celkem až 10 lůžek. Počet ložnic je zpřístupněn podle počtu hostů. Apartmán "Bohumila" - v apartmánovém domku č.p. 100, cca 800 m od areálu farmy s penzionem, samostatný vchod, vlastní terasa, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2x ložnice, 2x koupelna s wc, celkem až 8 lůžek. Apartmán "Kateřina" - v apartmánovém domku č.p. 100, cca 800 m od areálu farmy s penzionem, samostatný vchod, vlastní terasa, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3x ložnice, 2x koupelna s wc, celkem až 8 lůžek.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

praní / žehlení, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V sezóně nabízíme ubytování včetně snídaně, mimo sezónu si lze snídaně po domluvě doobjednat. pivnice (400 m), restaurace (5000 m)

Okolí

Sportoviště
půjčovna sportovního vybavení, stolní tenis
Popis lokality

Nabízíme ubytování v penzionu rodinného charakteru v prostředí farmy s přístupem k našim domácím zvířátkům.
Lákají-li vás dosud neobjevená místa půvabné venkovské krajiny jižního Plzeňska, je Milínov ideálním výchozím bodem. První objevitelské výpravy mohou vést právě za Habartem na Lopatu. Pravda, dnes ho tu již nepotkáte a z původního, prakticky nedobytného hradu (což ostatně zjistili i husitští vůdci na podzim roku 1432) zbyla již jen zřícenina. Někde tu však stále musí být poklad, který Habart podle pověsti při útěku na hradě zakopal a dodnes jej nikdo nenašel. A nebudete-li úspěšní na Lopatě, můžete vyzkoušet své zlatokopecké štěstí na Kornatickém potoce, kde se v dobách taktéž dávno minulých zlato rýžovalo. Možná vám však bude stačit Kornatický rybník zahalený sevřením korun okolních stromů, či návštěva opravené milínovské kapličky, podle jejíhož klekání si prý místní teď seřizují hodinky. Co by kamenem dohodil, to budete mít na kraj brdských lesů, které můžete prochodit pěšky, projet na kolech a ti jezdecky zdatní i na koních.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,6458468 E 13,5674286
Místo: Milínov
Region: Plzeňsko
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň-jih

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: V pracovní dny od 8.00h - 14.00h dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, lov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Sphere, CS, CS, Sphere, Diners Club Enroute, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, CS, CCS, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Sphere, Diners Club Enrout

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 120 Kč / noc / při využití