Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Český ráj » Malá Skála » Vodácka Ubytovna U Tlusťocha

Vodácka Ubytovna U Tlusťocha

 (PR9493)
Max. 31 osob, 6 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 31 osob, 6 pokojů

Vodácka Ubytovna U Tlusťocha nabízí svým hostům ubytování v Malé Skále.U naší ubytovně se nachází celkem 30 lůžek, které jsou pokryty WIFI sítí, kterou můžou všichni naši hosté bezplatně používat. Pokoje jsou jednoduše zařízené a nabízí krásný výhled na celý areál Žluté plovárny, lanové centrum, řeku Jizeru a skalní masiv Vranov. Dům byl postaven ve 30. letech, na zdech se nachází ručně malované obrazy krajiny a zvířat. Některé prvky jako např. dveře či lustry se dochovaly do dnes. Ubytovna leží přímo v areálu sportovně rekreačního centra, půjčovny lodí a koloběžek Žlutá plovárna a lanového centra SUNDISK na Malé Skále v srdci Českého ráje. K ubytovně náleží posezení na zahrádce, parkoviště, možnost využít beach či antukové hřiště v areálu Žluté plovárny. Všichni naši hosté automaticky dostávají zvýhodněnou nabídku na všechny služby nabízené SUNDISK Family. K těm patří např. zapůjčení kanoe na řece Jizeře, zapůjčení koloběžek, program v lanovém centru nebo třeba rafting na Jizeře. U naší ubytovně se nachází celkem 30 lůžek, které jsou pokryty WIFI sítí, kterou můžou všichni naši hosté bezplatně používat. Pokoje jsou jednoduše zařízené a nabízí krásný výhled na celý areál Žluté plovárny, lanové centrum, řeku Jizeru a skalní masiv Vranov. Dům byl postaven ve 30. letech, na zdech se nachází ručně malované obrazy krajiny a zvířat. Některé prvky jako např. dveře či lustry se dochovaly do dnes. 1. podlažíPokoj 1: Místnost slouží jako kuchyňka s jídelnou a také jako společenská místnost.Pokoj 2: Průchozí/samostatný pokoj, ve kterém je celkem 5 lůžek.Pokoj 3: Větší pokoj, který má 7 lůžek. 2. podlažíPokoj 4: Větší samostatný pokoj pro 6 osob.Pokoj 5: Průchozí pokoj s 5 lůžky.Pokoj 6: Do pokoje se vchází přes pokoj 5, nabízí lůžka pro 7 lidí. Sociální zařízení1.podlaží: 1x WC, 2x koupelna se sprchovým koutem.1x WC v mezipatře.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace o ubytovně

společenská místnost, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
restaurace (300 m), zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, horolezectví, půjčovna sportovního vybavení, stolní tenis, tenisový kurt

Popis lokality Malá Skála a okolí

Vodácka Ubytovna U Tlusťocha nabízí svým hostům ubytování v Malé Skále.
Malá Skála leží na strategickém místě mezi dvěma turisticky zajímavými lokalitami. Na břehu pravém je pro turisty lákavá návštěva skalního hradu Vranov a vyhlídka Zahrádka, ze které je krásný výhled na údolí a řeku Jizeru. Na straně druhé na návštěvníky shlíží z vysokého kopce hřeben Suchých skal a vrch Sokol.
Plavba lodí po JizeřeMalá Skála patří v českém ráji k nejvyhledávanějším lokalitám pro plavbu na Jizeře. Nejčastěji bývá využíván úsek Malá Skála - Dolánky, (lze ale pokračovat po proudu dále do Turnova, Přepeř nebo Svijan). Tento úsek vede totiž "od jezu k jezu" a je vhodný pro úplné začátečníky. V naší půjčovně na Žluté Plovárně si můžete na svou plavbu vypůjčit kanoj, raft nebo kajak a záleží jen na Vás, kam se s nimi vypravíte.
Koloběžkou křížem krážemOblíbenou turistickou kratochvílí je jízda na koloběžce. Z Malé Skály se dá podniknout spousta výletů. Od krátkých hodinových, přes půldenní i celodenní. Naše síť půjčoven umožňuje vypůjčit si koloběžky na třech různých místech podél cyklostezky Greenway Jizera, která pro svou nenáročnost patří i k oblíbeným trasám pro koloběh.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.6413358N, 15.1942795E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 30 Kč / noc / hrazen vždy