Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Bílé Karpaty » Luhačovice » Penzion JANY Luhačovice

Penzion JANY Luhačovice

 (PR1146)
Max. 21 osob, 8 pokojů
Fantastické  9,3 z 10
podle 294 recenzí
Max. 21 osob, 8 pokojů

Penzion Jany se nachází v centru luhačovic, v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Pro osobní automobily je k dispozici veřejné parkoviště přímo naproti penzionu, které je zdarma. Díky své výhodné poloze máte vše v pěší dostupnosti, cesta do lázní odpočinkovou chůzí trvá asi 15 minut, do městkých lázní s wellnessem do 10 minut, veškerá potřebná občanská vybavenost se nacház v bezprostředním okolí penzionu. Penzion Jany nabízí ubytování celkem v osmi pohodlných pokojích, v pěti dvoulůžkových pokojích, dvou třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny velkou pohodlnou manželskou postelí, vlastními koupelnami s vanami, LCD televizí a WiFi připojením k internetu. Nadstandardní pokoje jsou navíc vybaveny hydromasážními vanami, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře, v penzionu není k dispozici výtah. V přízemí je pro hosty k dispozici prostorná společenská místnost s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, velkou lednicí a základním kuchyňským vybavením, nechybí ani SMART TV. Pro hosty je zde připravena káva a čaj zdarma. V jídelně je pět prostorných stolů s kapacitou 26 míst, což je dostačující pro pořádání různých rodinných či společenských akcí, v případě zájmu jsme schopni zajistit i občerstvení a hudbu. Penzion Jany nabízí ubytování v osmi dvou a více lůžkových pokojích v centru Luhačovic. Všechny pokoje jsou velké a slunné, vybaveny vkusným nábytkem, pohodlnými manželskými postelemi, LCD televizí, prostornou koupelnou s vanou. Vybrané pokoje jsou vybaveny hydromasážní vanou či vanou s perličkovou koupelí, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. Hosté mají k dispozici prostornou společenskou místnost vhodnou pro příjemné trávení volného času. Šest pokojů je situováno směrem k silnici, dva pokoje jsou situovány bokem s výhledem na město.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

pokojový servis, sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Hosté našeho penzinou si mohou v případě zájmu přiobjednat snídaně. Snídaně se podávají v nedalekém hotelu (ca 200 metrů od penzionu) formou švédských stolů či individuální objednávkou na přání a stojí 200,- Kč na osobu. V bezprostření blízkosti penzionu se nachází několik restauračních zařízení, kde si hosté mohou zajít na skvělý oběd nebo večeři. bar (200 m), cukrárna (20 m), internetová kavárna (50 m), kavárna (20 m), pivnice (200 m), pizzerie (200 m), restaurace (100 m)

Okolí

Lyžování
osvětlený lyžařský vlek (1 km)
Sportoviště
bowling, lyžařský vlek, půjčovna kol, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Luhačovice a okolí

Penzion Jany se nachází v centru luhačovic, v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Díky své výhodné poloze máte vše v pěší dostupnosti, cesta do lázní odpočinkovou chůzí trvá asi 15 minut, do městkých lázní s wellnessem do 10 minut, veškerá potřebná občanská vybavenost se nacház v bezprostředním okolí penzionu.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.0979511N, 17.7536066E
Místo: Luhačovice
Region: Bílé Karpaty
Kraj: Zlínský
Okres: Zlín

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Penzion nemá stálou recepci. Recepce je k dispozici v pracovní dny od 14:00 do 16:00 hod, o víkendech a svátcích po individuální domluvě. Pokud to situace umožní, lze se ubytovat i dříve, nejdříve ovšem od 10:30 hod. Každého hosta telefonicky kontaktujeme den před příjezdem a osobně domlouváme detaily příjezdu, takže se nemůže stát, že by hosta nikdo neubytoval. Penzion je situovaný u hlavní silnice s možností bezplatného parkování přímo naproti penzionu. Autobusové a vlakové nádraží se nacházejí zhruba 200 metrů od penzionu. Parkování je možné na veřejném parkovišti před penzionem, případně vedle penzionu. Parkování je zdarma. Ve všech ubytovacích prostorách je přísný zákaz kouření! Ve všech prostorách je možno se bezplatně připojit k internetu pomocí sítě Wi-Fi. Děti do 3 let zdarma. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, kino, park, rybolov, vlaková zastávka koupele, masáže, solárium, solná komora, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 50 Kč / noc / hrazen vždy