Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Bílé Karpaty » Luhačovice » Vila Terra

Vila Terra

 (PR4366)
Max. 23 osob, 9 pokojů
Naprosto výjimečné  9,8 z 10
podle 226 recenzí
Max. 23 osob, 9 pokojů

Nově zrekonstruovaná Vila TERRA s komfortním vybavením interiérů je situována v klidném prostředí města Luhačovic, největších lázní na Moravě. Nabízíme vysoký standard ubytování v naprostém soukromí plně vybavených dvoulůžkových apartmánů. Apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, které zajistí veškeré pohodlí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Kouzlo jejichoriginálního řešení Vás přenese do vzdálených krajin a světadílů, a to vše pod jednou střechou. K odpočinku a relaxaci Vám poslouží naše wellness centrum s bazénem s protiproudem, vířivkou, finskou a parní saunou.  Pro rodinné i firemní akce lze využít společenskou místnost s televizí a vybavenou kuchyní na přípravu občerstvení. Nabízíme vysoký standard ubytování v naprostém soukromí plně vybavených dvoulůžkových apartmánů. Apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, které zajistí veškeré pohodlí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Kouzlo jejichoriginálního řešení Vás přenese do vzdálených krajin a světadílů, a to vše pod jednou střechou.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, praní / žehlení, trezor, klimatizace, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku. cukrárna (1000 m), kavárna (1000 m), restaurace (100 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, půjčovna kol
Popis lokality

Nově zrekonstruovaná Vila TERRA s komfortním vybavením interiérů je situována v klidném prostředí města Luhačovic, největších lázní na Moravě.
V okolí najdete především přírodu s úchvatným členitým terénem několika spojených údolí, nabízejícím nespočet turistických tras jak pro pěší, tak i cyklisty.

Tři kilometry proti proudu říčky Šťávnice (Luhačovický potok) dojdete k přehradě, nazývané Luhačovická nebo též Pozlovická. Největší moravské lázně (4. největší v ČR) ležící na pomezí Valašska a Moravského Slovácka, zvaném Zálesí. Léčivé prameny jsou zde využívány jak k pitné kůře, tak pro balneologické účely.

Lázně jsou neodmyslitelně spjaty s osobnostmi architekta Dušana Jurkoviče, který zásadně ovlivnil svými stavbami lidové secese tvář města, nebo hudebního skladatele Leoše Janáčka, na jehož počest se pořádá každoročně hudební festival Janáček a Luhačovice. 

Souznění přírody, léčivých pramenů, barevné architektury a povznášejících tónů hudby přispěje k Vašemu dokonalému odpočinku a naplní Vás klidem a pohodou. 

Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukráren, dále sportovní hala, tenisové kurty i lázeňské divadlo. 

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,1133946 E 17,7668853
Místo: Luhačovice
Region: Bílé Karpaty
Kraj: Zlínský
Okres: Zlín

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 11:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kino, rybolov, vlaková zastávka masáže, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, s Club Enroute, Diners Club Enroute, GWC, Sphere, Sphere, Sphere, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Diners Cl

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy
Ubytovací poplatek: 6 Kč / noc / hrazen vždy