Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krušné hory » Loučná pod Klínovcem » Aparthotel Klínovec Views

Aparthotel Klínovec Views

 (PR7047)
Max. 117 osob, 24 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 117 osob, 24 pokojů

U nás naleznete absolutní klid a soukromí, ale také základní hotelové služby, jako je milý a školený personál, flexibilní čas ubytování, recepční a úklidové služby a spoustu dalšího, které u individuálních apartmánů nenajdete. Náš aparthotel nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Do Vašeho příjezdu vše připravíme, abyste se zde cítili ihned jako doma. Apartmán bude perfektně uklizený, postele čistě povlečené, a vyprané ručníky zde naleznete rovněž.  K dispozici Vám bude rovněž sklepní kóje pro pohodlné ubytování Vašich milovaných lyží, či Vašeho vytuněného kola. K pronájmu apartmánu patří též vlastní parkovací stání. K některým apartmánům náleží venkovní místo pro jeden vůz na našem soukromém parkovišti přímo před budouvou. K těm ostatním patří dokonce parkovací místo v garáži, které je vyčleněno celé přízemí budovy. Stání pod střechou jistě ocení jak majitelé choulostivých vozů, tak ti, kdo k nám dorazí na motorce. Kdybyste však potřebovali více místa na zaparkování čehokoliv, ani to není problém. Necelých 50m od Aparthotelu je ohromná parkovací plocha s nevyčerpatelným počtem parkovacích míst. Budova má celkem 3 nadzemní patra o 8 apartmánech na každém patře. Na výběr tak máte ze dvou variant, pro menší počet lidí možná bude plně dostačovat 1+KK, zvolit však můžete i druhou variantu 2+KK. V přízemí budovy je garáž s rozprodanými parkovacími místy pro majitele apartmánů, tudíž k dispozici i Vám. Nejbližší sjezdovka je pouhých 300m. Hotelovou recepci byste zatím u nás hledali marně. Ale nenechte se mýlit, jsme Vám blíž, než byste mysleli. Nejlépe nás však lokalizujete pomocí telefonu.    V budově není výtah! Proto volte prosím patro umístění apartmánů dle Vašich možností a schopností. Bezbariérový přístup je zajišťen pouze do 1. patra.  Pokoje jsou skoro stejné, a přesto je každý úplně jiný. Nejde tak ani o to, jestli je pokoj jednopokojový, nebo dvoupokojový. Spíše je to dáno tím, že každý apartmán vznikal individuálně  a rukou jiných tvůrců, proto u nás nenaleznete dva stejné pokoje. Jedno však mají společné. Všechny mají obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, všechny mají svůj balkonek, a všechny jsou plně a nově vybaveny.  

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Samozřejmě vždy je zde možnost, že co si sami uvaříte, to si také sami sníte. Ale čistě pro jistotu, zde je pár našich tipů, kam vyrazit za skvělým jídlem:) Restaurant Faustův Dvůr v Horní Blatné – francouzská gastronomie Restaurace Salaš Rýžovna kousek od Božího Daru – domácí masa a sýry Lesní restaurant Jezírko v Jáchymově – moderní česká kuchyně Restaurace Na Nebi na vrcholu Plešivce – nevšední gastronomický zážitek Restaurace Anna v Loučné – poctivá domácí horská kuchyně a vynikající pivo Restaurant Apres – přímo pod sjezdovkou, drink po lyžování prodloužený až do večeře?

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, půjčovna lyží
Popis lokality

Aparthotel v Loučné pod Klínovcem nabízí velmi příjemné ubytování.   
Loučná pod Klínovcem První písemná zmínka o vsi Wiesenthal (luční údolí) pochází z roku 1431. Ves byla založena pravděpodobně již ve 14. století, o tomto ranném období se nám však žádné zprávy nedochovaly. Onou první dochovanou zmínkou o Loučné je listina, rozdělující perštejnské panství mezi Alše a Viléma ze Šumburku. Podle této listiny Aleš dostal hrad Perštejn spolu se 14-ti vesnicemi, mezi nimiž byla i "polovina Wisenthal". Následující roky pro ves nebyly příliš šťastné - husitské války se na ní znatelně podepsaly, v zápise z roku 1449 je dokonce uváděná jako zpustlá. Začátkem 16. století zde však nastal rozvoj, spojený s rozmachem hornictví. Loučná byla opět osídlena a její význam rostl. My však zaznamenali největší rozvoj a rozmach nyní, propojením sjezdovek Klínovec, Boží Dar a Oberwiesenthal! :-)

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,4074524 E 12,9819922

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Ochotný personál na místě Vám bude plně k dispozici mezi 10:00 a 16:00. Stejně ochotně Vám však poradíme a pomůžeme i mimo tuto dobu. Nebojte se nás kontaktovat ne telefonních číslech: 775 592 980, 602 173 498. Nejlépe se k nám dostanete samozřejmě vozem, a jinou variantu bychom snad ani nedoporučovali. Čistě teoreticky můžete dorazit po vlastní ose například do Karlových Varů a z Karlových Varů autobusem na Boží Dar. Autobus však jezdí dost sporadicky.  Proto snad jenom pár doporučení:  Nepodceňujte naši někdy nemilosrdnou a divokou krajinu, zejména v zimním období, a mějte auto obuto v kvalitní zimní obuvi s nepříliš opotřebovaným vzorkem. Někdy se neztratí ani řetězy v kufru. Počasí zde dokáže být velmi proměnlivé, nezřídka se zde setkáte s mlhou, že by se dala krájet, nebo třeba vyrazíte na výlet po perfektně upravené silnici a zpět se vracíte již za kalamity.  V době gps navigací je asi zbytečné psát popis druhu na druhé křižovatce doprava či doleva. Pokud byste bloudili při dojezdu do cíle, nejlepší bude opět vytočit jeden z našich telefonů. Snad se nějak domluvíme :-) Každopádně pokud sjedete pod lanovky, opusťte silnici E3 tím, že uhnete vlevo na silnici 219 a první možnou z ní takřka ihned sjeďte opět doleva. Tato cesta Vás již zavede k nám.    houbaření, rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, rs Club Enroute, Solo, Switch, CS, CCS, Sphere, GWC, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Sphere, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Switch, Diners Club Enrout

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 8 Kč / noc / hrazen vždy
Ubytovací poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy