Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Lomnice nad Lužnicí » Holiday Village Martina Třeboňsko

Holiday Village Martina Třeboňsko

 (PR1221)
Max. 17 osob, 2 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 17 osob, 2 pokoje

Holiday Village Martina se nachází v klidné oblasti Třeboňska, v Lomnici nad Lužnicí, obklopený množstvím krásných rybníků. Celková kapacita domů je 19 osob. Dům "Libuše" je možno obsadit 2, 4 a 6 osobami s možností 1 přistýlky. Dům "Martina" je pro 2, 4, 6, 8 a 10 osob, počet přístýlek do  domu 2. Každé obsazení má svou samostatnou cenu. Centrálním místem v každém domě je prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, sedacím koutem a SAT/TV, Wi-Fi koutkem a kuchyňskou linkou s myčkou, mikrovlnkou, kávovarem, topinkovačem, varnou konvicí, ledničkou a pečící troubou. Celé přízemí je zařízené a vybavené bezbariérově. V domě Martina jsou 2 koupelny. Více informací Vám rádi poskytneme mailem.  V každém prázdninovém domě Holiday Village Martina se nacházejí 3-4 ložnice pro 2 osoby, podkrovní. Každá ložnice a koupelna v přízemí je zařízena i pro možné hendikepované hosty. Pro malé děti je nachystána: postýlka, vanička, nočník, sedačka ke stolu a dětské nádobí s příbory. Všechny ložnice jsou nachystány pro hosty včetně povlečení, ručníků a osušek a základních hygienických potřeb.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
V prázdninovém resortu Holiday Village Martina pro hosty nevaříme, ale k dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, kterou ocení hlavně rodiny s dětmi. Můžeme také doporučit některé vyzkoušené a osvědčené rybí restaurace v nedalekém okolí. Např. Hotel Bohemia na náměstí v Lomnici nad Lužnicí, kde mají naši hosté automaticky 10% slevu na celý jídelní lístek,další restaurace v Třeboni. bar (950 m), cukrárna (950 m), pivnice (950 m), restaurace (950 m), zahrádka (950 m)

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, golf, půjčovna kol, tenisový kurt
Popis lokality

Prázdninový resort Holiday Village Martina se skládá ze dvou nových rodinných domů obklopených samostatnou zahradou s parkovacím stáním pod střechou, posezením na terase s grilem, venkovním dětským koutkem se skluzavkou, trampolínou, pískovištěm a houpačkami a úschovnou na kola.  Přímo od resortu vede nespočetné množství cyklotras. Lázeňské, historické a kulturní centrum Třeboň je pouhých 11 km od prázdninových domů. Samozřejmostí prázdninových domů je vysoký standard vybavení a možnost použití zdarma Wi-Fi. Rodiny s dětmi, ale i početné skupiny přátel, senioři i hendikepovaní hosté zde najdou soukromí, prostor, pohodlí a všechno, co si jen o prázdninách přejete. Na dovolenou k nám jsou samozřejmě zváni i domácí mazlíčci!   
Největší počet rybníků na km2 v Čechách! Krásná příroda,  koupání v pískovnách, nádherné cyklotrasy a super historická města v okolí pro návštěvu památek, hradů a zámků (Třeboň, Jindřichův Hradec, Hluboká, České Budějovice, Český Krumlov...) Možnost kombinace ubytování u nás a objednávky lázeňských procedur na relaxační i dlouhodobé léčení v lázních Aurora nebo Bertiných Lázních v Třeboni je úžasná! Lákavá je také možnost návštěvy blízkého Rakouska a malebných měst jako Gmünd nebo Schrems. Také je v okolí řada golfových hřišť, např. Hluboká, Nová Bystřice nebo Haugschlag.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,0874325 E 14,7184753

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Prázdninový resort Holiday Village Martina nemá recepci. Hosty v den příjezdu očekává naše recepční a servisní služba, která hosty ubytuje, seznámí s domem a okolím, vybere vratnou kauci za každý dům ve výši 3.000,-Kč, v den odjezdu zkontroluje celý dům a vrátí hostům kauci a vybere poplatek za závěrečný úklid ve výši 600,-Kč za jeden dům. Pokud má klient během pobytu nějaký problém, kontaktuje servis. Doba příjezdu: 15.00-18.00 hod. Doba odjezdu: do 10.00 hod. Praha-směr Brno- Tábor- Veselí nad Lužnicí- Lomnice nad Lužnicí  cca 137 km dětské hřiště, divadlo, houbaření, jízda na koni, kino, lov, noční klub, rybolov fitness, masáže, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 125 Kč / noc / při využití