Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Litomyšl » Penzion Kraus

Penzion Kraus

 (PR2421)
Max. 9 osob, 3 pokoje
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 27 recenzí
Max. 9 osob, 3 pokoje

Kapacita pensionu: 12 lůžek1x dvoulůžkový s oddělenými lůžky2x třílůžkový 1x rodinné apartmá pro 4 osoby s kuchyňkouParkování pro hosty je zajištěno zdarma v uzamčeném areálu hlídaném kamerovým systémem . Pro kola je k dispozici úschovna.Všechny pokoje mají přístupnou terasu , vybavenou zahradním nábytkem pro odpočinek s výhledem na renesanční zámek v Litomyšli. Pokoje jsou nekuřácké, prostorné a zařízené moderním nábytkem. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s toaletou, sprchou, , vysoušečem vlasů a některé i bidetem. Na každém pokoji je LCD televize se satelitním příjmem a připojení k internetu pomocí WIFI. Třílůžkové pokojie jsou vybeveny varnou konvicí s hrnečky pro přípravu teplého nápoje. Čtyřlůžkový apartmá má vlastní vybavenou kuchyňku.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

směnárna, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Snídaně servírujeme kontinentální přímo v jídelně pensionu. bar (150 m), cukrárna (400 m), internetová kavárna (500 m), kavárna (200 m), pivnice (200 m), pizzerie (500 m), snack bar (500 m), vinárna (300 m), zahrádka (100 m)

Okolí

Sportoviště
billiard, minigolf, půjčovna kol, šipky, squash/ricochet, tenisová hala, tenisový kurt

Popis lokality Litomyšl a okolí

Pension Kraus je rodinný pension, který nabízí ubytování a je vzdálen 100m od historického centra města Litomyšl.Garantujeme *** evropský hotelový standart ubytování s uzamčeným parkovištěm .
Renesanční zámek zapsán na Seznam UNESCO,kde je mimo jiné Městská galerie,rodný byt Bedřicha Smetany nebo Museum antického sochařství a architektury se stálou exposicí soch Olbrama Zoubka , klášterní zahrady s výhledem na Litomyšl , Smetanův dům ,pomník Bedřicha Smetany ,pomník Aloise Jiráska , regionální museum a kostel Nalezení svatého Kříže ,gotická Radniční věž.1. Pension Kraus 2. Renesanční zámek zapsán na Seznam UNESCO,kde je mimo jiné Městská galerie,rodný byt Bedřicha Smetany nebo Museum antického sochařství a architektury se stálou exposicí soch Olbrama Zoubka 3. Klášterní zahrady s výhledem na Litomyšl 4. Smetanův dům 5. pomník Bedřicha Smetany 6. pomník Aloise Jiráska 7. Regionální museum a kostel Nalezení svatého Kříže 8. gotická Radniční věž Litomyšl a volný čas:Krytý bazén,venkovní koupaliště, jízda na koni, bowling, spinning,kart arena, tenisová hala a kurty, squash, zimní stadion, fitness centra, kulečníková herna,horolezecká stěna,půjčovna kol,paintball,vyhlídkové lety. Výlety do okolí:zámek Nové Hrady, hrad Svojanov, hrad Košumberk, rozhledna Andrluv chlum a Kozlovský kopec, růžový palouček, skanzen Veselý kopec, Nedošínský háj,Toulovcovy maštale. Cyklobus po okolí s cyklostezkami

Podívejte se na mapu
GPS: 49.8744210N, 16.3090754E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Provozní dobaHosté se mohou ubytovat od 14 do 22 hodin. Uvolnit pokoj je nutné nejpozději do 10 hodin. Časy příjezdu a odjezdu je možno dle možnosti individuálně dohodnout. Vlakové nádraží .......300m.Autobusové nádraží ...700m. dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kino, noční klub, vlaková zastávka fitness, masáže, parní sauna, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky